Hostouň B stejně jako Libušín nemohly postavit některé opory, které marodí. I tak se hrál docela pěkný fotbal. Domácí poslal do vedení dědeček z penalty, pak se trefil dorostenec Študent. Za Baník snížil rovněž z pokutového kopu veterán Müller.

„Mrzí mě jedna důležitá věc… Za stavu 2:0 můžeme soupeře dorazit, místo toho je to za dvě minuty 2:1! Na tom musíme ještě zapracovat. Minule jsme dostali dva góly v závěru, teď jeden,“ zlobil se trochu kouč Hostouně Miroslav Supáček, ale v v celkovém kontextu spíš hráče pochválil. „V dobrém světle se ukázali i dorostenci Coufal, Balej a Študent,“ dodal pro hostouňský web trenér Supáček.

Doksy představily proti omlazenému kádru Novému Strašecí posilu, o jaké dlouho snily. Jakub Hořejší (foto) ze Slaného by konečně měl zajistit, že tým bude proměňovat více šancí. Proti Strašecí, které mělo výborné vstupy do obou poločasů a díky tomu vyhrálo 3:0, však trefil Hořejší jen tyčku. „Ale pro nás skvělá posila, snad po patnácti letech budeme mít konečně jasného bombarďáka na hrotu,“ smál se záložník Petr Junek, který určitě bude Hořejšímu servírovat mraky tutovek.

Doksy hlásí i jednu ztrátu, štírek Vladimír Mařík se vrátil domů do Vinařic, aby jim pomohl na jaře zachránit B třídu.