V první půli oba celky skórovaly z pokutového kopu, ve druhé už se prosazovali pouze domácí. Do vedení je poslal Hanuščík, pak zvýšil pořád hodně gólový obr Šilhan a nakonec využila chybu hostů i zajímavá posila Hostouně - útočník Michal Zeman. Rychlý, šikovný a leckoho bude zajímat, že jablonecký odchovanec prošel třeba i vztahem s modelkou Anetou Vignerovou. 

"Michal Zeman je gólový, rychlostně skvěle vybavený. Může nám pomoci, ale pokud se jeho příchod nezrealizuje, nikdo jiný už nepřijde. Nechci bláznit," usmál se trenér Hostouň Martin Čurda.

Ten výsledek vůbec nepřeceňoval, je mu jasné, že ani jeden tým se nebude v soutěži prezentovat takovými výkony, jaké předvedly v sobotu. A jak už naznačil, žádné nové posily nechce, naopak vsadí na hráče, kteří si divizi vykopali. Plus pochopitelně Tomáše Marka, ještě před pár lety jednoho z nejcennějších fotbalistů české ligy. 

"Tomáš nám pomůže určitě svými zkušenostmi. Zda zapadl už do kabiny, to nevím, já v kabině s hráči nejsem. Samozřejmě se v novém prostředí rozkoukává, ale je to povahově výborný člověk. Ne nějaký frajírek, který rozrazí dveře do kabiny a začne ta na někoho řvát," řekl na adresu někdejšího jednonásobného reprezentanta ČR Martin Čurda.

Podle něj to má borec, který přišel z Jihlavy, na úvod složitější v tom, že tým trénuje v Lidicích a ne v Hostouni. "Tam svou kabinu nemáme a hlavně je tam menší, protože nás je pětadvacet a tak se někdo převléká třeba venku na lavičce. To vše proti Tomášovi trochu hraje, ale až si sednou všichni ve své kabině na svá místa, bude to lepší. A časem se hlavně určitě projeví, proč byl ve svém čase právem považovaný za špičkového ligového borce. On nám tady nic nemusí dokazovat a já jsem rád, že mu Hostouň může zpříjemnit závěr fotbalové kariéry. Už se rozhodl pracovat a pozná život i z další stránky. Když tady vydrží pět let, bude to skvělé," usmál se Martin Čurda.

Hostouň – Aritma 4:1 (1:1). Branky domácích: Motlík (pk), Hanuščík, Šilhan, Zeman.

Hostouň: Petrovič – Stočes (60. Neumann), Motlík, Burant - Hanuščík, Čurda (60. Bystřický), Marek, Krndžija (46 T. Krupička)- Trnka (60. L. Krupička) – Rouček (46. Šilhan), Zeman.