Slovácko nasadilo čtyři hráče z kádru áčka a začalo skvěle. Po výborné kombinaci šlo do vedení, ale pak Hostouň postupně převzala iniciativu. Vyrovnat mohl Křenek, jeho ránu zpoza vápna však brankář domácích dobře vytáhl.

Po přestávce byl obraz hry podobný. Zelenobílí se tlačili dpředu, dobře kombinovali, ale v ideálním počasí se jim vyrovnat nepovedlo. Naopak v závěru do otevřené obrany ještě jednou inkasovali.

Příprava: Hořovice - Slaný 1:3.
Tři góly do půle a co se Kladnu nepovedlo, zvládli Slaňáci levou zadní

"Fantastický zápas, perfektní příprava. Soupeř byl vynikající, jeden kvalitní hráč vedle druhého. My hůř začali, ale pak jsme drželi víc míč, bohužel nám zatím chybí finální přihrávky," našel jedinou vadu na kráse trenér Hostouně Dominik Rodinger.

Ten postavil na závěr zápasu kondičního trenéra Jiřího Lisnera. Prý aby měl kdo zaplatit společnou večeři… "Dostal i kapitánskou pásku a vše za to, jak se o tým výborně stará. Ale je fakt, že tu večeři někdo zaplatit musí, takže důvodem bylo i to, aby zaplatil něco do kasičky," smál se kouč Hostouně.

1. FC Slovácko B - Sokol Hostouň 2:0 (1:0)

Hostouň: Pančev (46. Saladiak) – Bízek, Rampa (85. Lisner), Křenek, Venancio (70. Kostka), Januška, Kostka (46. Fotr A.), Štětka, Etemike (70. Paulizzi), Novák, Freisinger