Sokol Hostouň – Veltrusy 6:2 (2:0)

Od začátku zápasu si domácí vypracovali územní převahu. Po hezkých akcích se zastřelovali, Slanina pálil do tyče a Bouška do břevna. Ve 28. minutě se už prosadil se skrumáže Motlík a ve 39. ranou zpoza vápna stejný hráč uzavřel na poločasových 2:0.

Ve druhé části bylo rozhodnuto hned po šesti minutách. Nejprve se bleskově prosadil Bouška a v 51. minutě prostřelil z hranice šestnáctky, co mu stálo v cestě Kubát. Hosté i přes sympatický výkon dokazovali, proč jsou na dně tabulky. V 62. svou třetí brankou překonal tentokrát placírkou gólmana Motlík, ale dočkaly se i Veltrusy. Dvacet minut před koncem unikl Štofl a korigoval na 5:1. V 82. se hezkou střelou prosadil Slanina, ale za čtyři minuty měli poslední slovo hosté, kdy se nádherně trefil Bulva.

„Naše zasloužené vítězství, soupeř nás opravdu moc neprověřil. Jsme rádi, že střelecky chytil Franta Motlík,“ usmíval se spokojený manažer Sokola Hostouň Miroslav Vlček.

Branky: 28., 39. a 62. Motlík, 47. a 82. Slanina, 51. Kubát – Štofl, Bulva. Rozhodčí: Mitáš.

Hostouň: Kukelka – Jančár, Motlík (75. Tůma), Brabec, Vlček – Kohout (57. Seidl), Kubát, Černý (62. Hlůže) – Eiselt, Bouška, Slanina.