Od začátku bylo jasné, že to bude boj domácí ofenzivy s obranným valem hostů, který pracoval na výbornou. Hostouňští po sérii rohových kopů, které k úspěchu nevedly, zakončili první půlhodinu sólovým únikem Slaniny, ovšem výborný brankář Karda ránu zlikvidoval.

A když se jeho protějšek Kukelka na hřišti nudil, šlo se do kabin za stavu 0:0.

Druhý poločas začal podobně jako první, nicméně hosté z Mělnicka několikrát zahrozili brejky. Jeden z nich se jim nakonec povedl a v 75. minutě šli Temiakem do vedení. Předtím se však mohli radovat domácí, neboť Kubát orazítkoval hlavou břevno.

Hostouň se po gólu vrhla do útoku a v 81. minutě byl v pokutovém území zkosen Motlík. Kubát poté z penalty jistě vyrovnal.

Jenže domácí se nepoučili a z dalšího brejku a v 86. je z dalšího brejku potrestal Prejzek. Hra gradovala. Po vzájemné potyčce a oplácení s Vlčkem byl vyloučen již žlutý borec Tišic Teniak a tým kouče Mužíka přesilovku využil. V 89. minutě rozehrál Jančár přímý kop a v pokutovém území orientoval střídající Bouška – 2:2.

„Byl to slušný zápas, který skončil asi zaslouženou remízou. Bohužel soupeř, proti soupeři, který postaví obrannou zeď, se těžko prosazujeme,“ konstatoval manažer Hostouně Miroslav Vlček.

Hostouň – Tišice 2:2 (0:0). Branky: 81. Kubát (pk), 90. Bouška – 75. Temiak, 86. Prejzek. Rozhodčí: Divílek. ČK: 87. Temiak (T).

Hostouň: Kukelka – jančátr, Brabec, Černý, Seidl (80. Eiselt) – Hlava (80. Žíla), Kubát, Motlík, Vlček – Teniak, Slanina (75. Bouška).