Nováček I. B třídy do něj senzačně pronikl v jarní části, kdy se doma vypořádal se soupeři z Libiše, Neratovic a Březnice. Teď už doma hrát nebude,ve středu 1. červnaod 18 hodin se utká s vedoucím celkem krajského přeboru – SK Zápy na hřišti v pražských Měcholupech.

Což ale pro kostru týmu Hřebče domácím prostředím bude, právě v Měcholupech jich řada v minulosti působila – Janík, R. Čáp, Počta, Marc a zranění P. Čáp s Procházkou.

Do týmu se po víkendové absenci vrátí Kott se Zvoničem, naopak Štach už sezonu kvůli zápalu plic musel odpískat. „Zase nám vrátil po dvě stě padesáté Machuta, usmál se manažer Štěpán Sádecký, podle něhož bude zápas příliš těžký. „Zápy, to moc velký kalibr, potřebovali bychom Bratronice,“ žertoval.

Zamýšlený autobus nakonec Hřebeč nevypraví, podle Sádeckého všichni fandové vyrazí auty. "Za autobus by zaplatili sto padesát korun, za auto padesát. Většinou jde o důchodce, pro ty u nás v republicepříliš ideálně nastavený systém není," hořce dodal první muž hřebečského fotbalu.