Nicméně o tom, že by Hostouň bod ztratila, řeč moc být nemůže. Spíše ho získala, protože zejména ve druhém poločase se dostala pod obrovský tlak a Dobříš snad šestkrát sahala po gólu. Famózní brankář Jiří Kukelka však svůj tým držel až do zmíněné 89. minuty, kdy ho překonal Poláček.

Dobříš odehrála dobrou partii. Skórovala už ve 4. minutě, ale i Hostouň má svoje zbraně a jimi skóre do půlky otočila. Nejdříve z proslulé standardky Motlík hlavou našel Slaninu a ten vyrovnal, pak Motlík třicetimetrovým pasem vybídl ke skórování Nováka. „Jsem rád, že ta dřina se standardkami nese ovoce,“ usmál se kouč Sokola Zdeněk Mužík.

Byl to ale jediný úsměv na jeho tváři.

Po obrátce jím vedený tým vůbec nesplnil, co po něm žádal, Dobříš byla rychlejší, šikovnější a lepší. Jen v koncovce její výkon haproval. „Byl to jeden z nejlepších týmů, na který jsme v I. A třídě narazili. Je pořád vidět, že jsme nováček a musíme se moc učit. Nevím, co si hráči mysleli po povedeném utkání ve Hřebči, protože teď hráli úplně jinak, špatně. Nicméně po utkání si vše důrazně vyříkali a věřím, že ve Hvozdnici to bude mnohem lepší,“ dodal kouč Zdeněk Mužík.