V první půli hrála Hostouň výborně. Domácí se nestíhali bránit, jedna šance střídala druhou. Skóre se nezměnilo, když dvě tutovky zazdil černý Onu-Nsii a stejně dopadli Motlík, Slanina i Tichý. „Zahráli jsme tam hodně slušně, bohužel bez toho nejdůležitějšího,“ hlesl zklamaný kouč Hostouně Zdeněk Mužík.

Jeho tým osnoval do druhé části plány, jak konečně dobýt soupeřovu svatyni, místo toho se ale srovnala a do šancí se začali dostávat i domácí. Tu první ještě také trestuhodně zahodili, ale druhou už nikoliv, v 52. minutě je poslal do vedení Obusanya.

Hosté zpanikařili, přestali hrát, co jim přinášelo ovoce do přestávky a brzy inkasovali podruhé od Petschla. Pak už bylo rozhodnuto a domácí v závěru do otevřené obrany zmíněným Fujdiarem skóre pečetili. Kladenský mladík se trefuje skoro v každém utkání a má zjevně na vyšší soutěž.

„Pro nás je to naprostá škoda, vždyť v první části jsme devatenáctkrát vystřelili a měli snad sedm rohů. Po obrátce nám scházela trpělivost, hlavně po první brance domácích. To se dalo ještě se zápasem klidně něco udělat,“ dodal zklamaný Zdeněk Mužík.