Domácí už v prvním poločase nepředváděli výkon, jaký by potřebovali, přesto vedli 2:0, když na začátku Jančár propálil z TK rozestoupivší se zeď a v závěru půle Novák předložil Slaninovi nabídku, jaká se neodmítá. Samozřejmě šlo o přihrávku, nikoliv koňskou hlavu v posteli (M. Puzo – Kmotr).

Tím ale veškerá legrace článku končí, pokud nebudeme počítat zachraňující se Petrovické. Domácí ještě v první části museli střídat zraněného Marhoula, který si utrhl vazy v koleni, a protože mu je jedenačtyřicet, je ohrožena celá jeho hráčská kariéra.

Navíc v přestávce musel odstoupit Motlík, největší osobnost týmu tahal sval. Připočtěme zranění Kubáta už před utkáním a navíc v 63. minutě zkrat největší podzimní posily Tichého, který byl v první půlce tak pokopaný, že nezvládl vztek a do jednoho souboje šel se zběsilostí dorostence. Dostal červenou a Hostouň, už bez tří opor, které umí podržet balon a uklidnit hru, se už prakticky pouze bránila.

Navíc v té době už vedla jen o gól, protože hosté ve 48. minutě Smejkalem snížili. A v závěru obrat díky šikovnému Štenberkovi dokonali. Petrovický borec nejprve využil zaváhání Vondra při odkopu a následné slabé hlavičce a v 89. minutě si naběhl na centr a nekrytý završil na 2:3. „Zklamání je velké. Nehráli jsme dobře, navíc se připojily zmíněné absence. Vše se kumulovalo a vyvrcholilo v nešťastném závěru. Bohužel v obou gólech byl namočený Martin Vondra, přitom je to velezkušený borec,“ zlobil se kouč Zdeněk Mužík a celý podzim hodnotil špatně. „Kdybychom měli o tři body víc, bral bych to, ale nemáme. Hra mužstva je jako na houpačce, dvakrát je to dobré a dvakrát špatné. Máme na čem pracovat a ještě chceme kádr posílit,“ plánuje.

O příchodu lidického Falouta se spekuluje už dlouho, vrátit by se měli Teniak s Bouškou, další borci jsou v hledáčku.