Důvodem jsou zranění Trappa (sval), Motlíka (kotník) a Gajeckého (rovněž sval). Jelikož trenéři nenechali střídané hráče chladnout na lavičce a další půjdou v neděli s béčkem, dohrávali zelenobílí v osmi a paradoxně v této fázi upravili na konečný stav.

Premiérový gól vstřelil v hostouňských barvách Bělorus Patarocha, jenž po přihrávce Kulhavého propálil výborného Plachého v brance Severočechů.

"První poločas z naší strany velmi dobrý. Vytvořili jsme si dost šancí a byli jsme silní na míči. Škoda, že jsme v poslední minutě dostali gól po standardce," uvedl Hašek a dodal, že nehrál Marek, kterého raději nechají doléčit.

"Nevím zda první utkání stihnu," řekl kapitán Hostouně.

Druhou část ovlivnila zmíněná zranění. "Utkání ale bylo celkově kvalitní, jak pohybově, tak kombinačně. Po této stránce jsme spokojení," řekl Hašek a dodal, že se nemíní ohánět marodkou, protože mají široký a kvalitní kádr.

"S tím si musíme poradit," uzavřel.

Hostouň: Pettík - Krndžija, Motlík (46. Hanuščík), Trapp (60. Stojka), Charvát - Kabele, Věchtík (46. Kulhavý), Patarocha, Kolmistr (46. Vašák) - Hájek, Gajecký.