Satani podali doslova heroický výkon. Utkání totiž odehráli v silně okleštěné sestavě se čtyřmi hráči v poli, tudíž bez střídání. Kouč Jiří Veselý se nechtěl k řadě absencí příliš vyjadřovat. Podotkl jen, že vedle zranění a nemocí jde o důvody, které nedokáže ze své pozice ovlivnit.

Mrzelo ho to o to víc, že cizinci posílení a natěšení domácí udělali utkání velkou propagaci ve smyslu, že přijede velký favorit soutěže. Dokonce měli v hledišti kapelu, která se starala o skvělou, nadstandardní atmosféru.

Ne ale že by Kladno herně zklamalo. Poločas prohrálo 0:1 a zápas se lámal po sníženi na 1:3, kdy Satani spálili velkou šanci a sami vzápětí kapitulovali.

"Podíleli jsme se na dobré kvalitě utkání. Chvílemi jsme domácím hodně zatápěli, časem nám však logicky docházely síly," posteskl si Veselý s tím, že v průběhu utkání hojně využívali power play. Jednak proto, aby ušetřili síly, a také, aby si vytvářeli si šance.

Kouč Satanů má přání, aby už skončila podzimní část fotbalových soutěží. V týdnu rozšířil kádr o dva hráče ze slánské Čechie, jejíž áčko nečekaně skončilo v divizi A pro nedostatek hráčů.