Hřebeč měla v duelu se zachraňujícím se Zavidovem docela starosti. Tým až moc chtěl a z úvodních šancí vytěžil jen vedení 2:0, navíc druhý gól padl z penalty za ruku. „když pak snížil krásnou střelou z dálky Koch, docela jsme se klepali. Uklidnil nás až třetím gólem Pepa Dvořák,“ ulevil si šťastný kouč Adam Kindl.

Jeho tým se pak oddal postupovým radovánkám se spoustou bublinek a radosti. „Pro obec s tisíci obyvateli je to neskutečný úspěch. Patří za něj díky obecnímu úřadu, který fotbalu vytvořil skvělé zázemí, ale i všem dalším, kdož se okolo fotbalu ve Hřebči motají. Jsme pyšní,“ dodal Adam Kindl.

LIBUŠÍN POSÍLÍ

Libušín mohl být ještě první, ale také třetí. Jenže silný tým Kosoře přehrál 4:0 a stříbrnou pozici udržel. Trefil se nejlepší střelec soutěže Senad Sejtarija, který konečně dosáhl na třicátou branku v sezoně. To je výkon!

„Dost nám pomohl brankář Cipra dvěma skvělými zákroky, ale oproti soupeři jsme mnohem lépe zakončovali,“ potvrdil trenér a předseda klubu Petr Bartoš.

Jeho klub čekal na výsledky zachraňujících se týmů v divizi. To se povedlo, přesto jistota postupu přišla až v neděli, tedy po rozlučce.

Bartoš se s trenérskou seslí loučí, vystřídá ho trenérsky zkušenější Pavel Caizl starší, povede tak svého syna. Libušín by měl udržet většinu opor včetně Jihoslovanů Sejtarii a Obradoviče (hovořilo se o zájmu právě Hřebče), navíc přijdou zajímavé posily, nejvíc se mluví o odchovanci Jiřím Veselém z Kladna.