Organizátoři nazvali akci Den dětí a sportu v Hřebči! a spolupořádá ji TJ SK Hřebeč a obec Hřebeč pod záštitou předsedy klubu Jindřicha Burgra a starostky obce Petry Piskáčkové.

Hlavním lákadlem bude pro děti ukázkový trénink ligových borců Dukly a Bohemians Praha, v čele s bývalým borce Sparty i Kladna Jakubem Podaným. S ním se zapojí od 15 do 16:15 hodin také Lukáš Holík, Pablo González Juárez a Branislav Miloševič, z Bohemky pak Daniel Krch, Kamil Vacek a Lukáš Juliš. Plus trenéři mládežnických reprezentací!
Pro děti ale nebude připraven zdaleka pouze fotbalový trénink. Od 13 hodin budou v areálu stadionu probíhat všechny možné soutěže, vše pod moderátorskou taktovkou Jitky Peroutkové z České televize.

Zvukovou show má na starosti hráč Hřebče Martin Zahálka a jeho firma. Naposledy to dělali třeba při MS v hokeji na Slovensku, znáte je i z utkání Rytířů Kladno.

Slavnostní ráz bude mít i utkání samotné. Moderátoři zůstanou v akci, dojde na souboj „kotelníků“ o ceny,poločasovou soutěž v trefování břeven, ale i společné focení s hráči obou mužstev.

Ve Hřebči prostě připravili parádní dětské i sportovní odpoledne, přijďte se podívat!

Hvězdy hrály pro Nikolku - Knovíz 16.6.2018. Tomáš Necid vydražil dres Ondřeje Pavelce za 20 tisíc korun.
Hvězdy letos zahrají pro Hynka
V rámci Dětského dne proběhl trénink vedený Jakubem Podaným, které je jinak hráčem Dukly Praha
Kam o víkendu na fotbal
Weber Cup na Aritmě: dorost SK Kladno (v bílém) - Čechie Velká Dobrá.
Devatenáctka Kladna zvládla důležité utkání s Motorletem