„Byla to výborná příprava s kvalitním soupeřem, při které jsme vyzkoušeli přesně to, co jsme vyzkoušet chtěli,“ říkal vedoucí týmu Hřebče Adam Kindl.

Zatímco výkon ho těšil - hlavně počet vytvořených šancí a tři vstřelené góly (Servus 2 a Faktor), některé další věci mu dělají vrásky na čele. Hlavně je to zranění špičkového brankáře Zajíčka, jehož kotník se stále nelepší a zdaleka není jisté, jestli stihne začátek soutěže. „Může nastoupit ve druhém nebo třetím kole, ale také ne. Nemůžeme riskovat, proto jsme sehnali Jakuba Pejšu (chytal proti Poříčí) a také Filipa Gibiše z Unhoště,“ pochlubil se Kindl.

Smutný byl rovněž z osudu nové posily na kraj zálohy, Ondřeje Stříbrského z Motorletu. Ten hrál výtečně, jenže v 70. minutě mu křuplo v operovaném koleni. „To je fakt škoda. Ondra teď odjel na dovolenou a pak uvidíme. Každopádně ho čeká vyšetření na magnetické rezonanci,“ objasnil Kindl.

Další posilou je zkušený stoper Josef Pinkas. Hrával za Motorlet, ale i za Tatran Rakovník a Neratovice. Nastoupil rovněž Lukáš Křenek, jehož Hřebeč přilákala z Libušína.

Teď čeká Hřebeč nedělní mač ve Slaném (17), opět proti účastníkovi krajského přeboru.