Hosté se celý podzim trápí, navíc přijeli v oslabené sestavě. Do toho všeho jim dal M. Skalický gól už ve 3. minutě a odstartoval další kanonádu Hřebče. Zvýšení obstaral po netradiční situaci R. Čáp. Brankář hostů nepochopitelně lapil malou domů a následný nepřímý kop zahráli domácí bravurně. Zvonič přiťukl Čápovi a ten oslavil poprvé návrat do sestavy po trestu za vyloučení ve Velvarech.

Jeho tým ještě chvíli pokračoval v excelentním výkonu, který korunoval třetí brankou Kott, ale pak podlehl sebeuspokojení a výsledkem bylo optické vyrovnání hry a dokonce branka hostů. Vstřelil ji Kozák, jenže právě tenhle gól Hřebeč zase trochu probudil a po obrátce začala přidávat další góly.

Během čtyř minut se dvakrát prosadil v první půli s koncovkou bojující Petr Čáp. V závěru zase ožil jeho starší bratr Robert. Dvěma nádhernými trefami, jednou z dálky a druhou z vápna o tyč, dokonal svůj návrat do sestavy hattrickem a podtrhl konečný účet klidného duelu.

„Byla to jednostranná záležitost, kvalita byla na naší straně. Nehráli jsme skvěle úplně celé utkání, ale výsledek je jasný a hráči potěšili fanoušky pěknými góly,“ těšilo domácího manažera Štěpána Sádeckého.

Hřebeč – Senomaty 7:1 (3:1). Branky: 3. M. Skalický, 25., 82. a 86. R. Čáp, 31. Kott, 58. a 62. P. Čáp, – 37. Kozák. Rozhodčí: Hamšík..

Hřebeč: Moravec – R. Čáp, Janík, Štach, Urban – Kott, Počta (62. Baranec), Zvonič, Procházka (72. St. Skalický) – M. Skalický, P. Čáp (62. Machuta).