Hned v 1. minutě se zcela sám ocitl v malém čtverci Sajner, v tutovce však přestřelil. Vzápětí poslal Linhart uličkou do šance Staňka, ani ten však branku netrefil. Postupem času herní iniciativu převzali domácí a předčili soupeře prakticky ve všech herních aktivitách. Ani jim se ovšem dlouho nedařilo překonat hostujícího brankáře Melče.

Domácí se dočkali až ve 27. minutě. Centr z rohu prošel celým vápnem na zadní tyč k nepokrytému Urbanovi – 1:0. Vzápětí vyrobil do té doby výborně chytající Melč fatální chybu, když vykopl míč přímo na záda M. Skalického a musel lovit míč ze sítě podruhé. Pak už to bylo jen o hereckém koncertu domácích, kteří ještě do poločasu zvýšili vedení díky další hlavičce nepokrytého Štacha po rohu.

Další rána pro hosty přišla hned ve 46. minutě. Pálil Zvonič a hostující obrana tečovala jeho střelu do vlastní branky. Konečnou podobu výsledku stanovili domácí v 80. minutě, když Melč v silném větru neodhadl směr míče a domácí M. Skalický nabídnutou šancí nepohrdl.

Více o utkání v úterním vydání Kladenského deníku (9.11.)

Hřebeč – Mutějovice 5:0 (3:0). Branky: 27. Urban, 29. M. Skalický, 40. Štach, 46. Zvonič. Rozhodčí: Malý.

Hřebeč: Moravec – R. Čáp, Janík, Počta, S. Skalický – Procházka, Zvonič (68. Lepič), Štach, Urban – Kott, M. Skalický.

Rudolf MUZIKA, Eva DUŠKOVÁ

Domácí Petr Urban odkopává míč před hostujícím Milanem Staňkem. Foto: Eva Dušková