Všechna předsevzetí a taktické pokyny Hřebečských vzaly za své během prvníchdeseti minut, kdynašlapané Dobřichovice dvakrát udeřily. Kuboušek sice sám před brankařem odmítl vyrovnání, ale to bylo na dlouhé minuty ze strany Hřebče vše.

Kdo by si myslel, že se hráči Dobřichovic uspokojí, tak se mýlil, v 25. minutě byl stav 5:0 a mužstvo SK Hřebeč bylo zralé na ručník. Je nutné si přiznat, že hráči jako Vořechovský (nová posila ještě nešdávno střílela mraky branek v ČFL za Vlašim), Karda a jiní mají jinou kvalitu. Slaný se tak má v premiéře I. A třídy nač těšit, Dobřichovice s pěti posilami budou určitě myslet i na postup do krajského přeboru.

Do konce poločasu se již nic významného nestalo, kromě pár náznaků šancí mužstva Dobřichovic. Ve druhém poločase se hra trochu vyrovnala R. Čáp dvakrát nepotrestal Sokol z hranice malého vápna. Nicméně za otevření hry Hřebeč ještě dvakrát zaplatila brankou z brejku. Velké problémymužstvu dělal také útočník Kalivoda, který hrával v v mládeži na Bohemce s hřebečskými Zvoničem a Sádeckým.

"Je nutné si přiznat, že bez Janíka, P. Čápa, Zvoniče, Štacha, Urbana a stabilní brankařské jedničky je mužstvo Dobřichovic proHřebeč příliš velkým soustem. Podle mého názoru mužstvo Dobřichovic bylo kvalitativně na jiné úrovni, a jen pokudbychom nastoupili v plné sestavě,hra by nebyla tak jednostranná," hodnotil trochu hořce Štěpán Sádecký.

Doufá, že jeho mužstvo v utkání o třetí místo vrátí Vltavínu porážku ze skupiny. "Nicméněbudou muset hodně přidat," usmál se.