Nicméně nic tak hrozného se Hřebči nestalo, následovali ji totiž i další velefavorité. Dobrá nestačila na Mutějovice, Lidice na Jeneč a Loděnice na jediného úspěšného z vedoucího kvarteta – Hostouň.

„Podobně jsme do jara vstoupili i loni porážkou v okresu se Pcherami,“ připomněl hřebečský manažer Štěpán Sádecký. Jeho favorizované mužstvo nepředvedlo na půdě poutavě bojujících domácích zdaleka svůj ideální výkon a po zásluze prohrálo. „Nebudu se vůbec na nic vymlouvat. Kluci vědí, že umí zahrát lépe, domácí měli mnohem větší touhu po vítězství,“ uznal Sádecký.

Vše podstatné se událo v poslední čtvrthodině první půlky. Brankářskou posilu Hřebče z Kladna B – gólmana Sedláka, nejprve překvapil skákající pokus Kejmara. Následně trefil na druhé straně Machuta tyčku a po chvíli bylo Hřebči ouvej ještě víc. Kott zbytečně přistrčil ve vápně soupeře a Zelený z penalty zvýšil.

Naději dal hostům ve 37. minutě R. Čáp, který snížil hlavou po rohu Marce, ale úvod druhého dějství zase patřil Tuchoměřicím. Hrebičkovu bombu však zastavila tyčka a následoval velký tlak Hřebče, jemuž ale scházelo lepší zakončení. V největších šancích hlavičkoval Zvonič vedle a Štacha vychytal gólman. „Kluci vědí, že nehráli dobře a doma určitě předvedou lepší výkon,“ dodal Štěpán Sádecký.

Tuchoměřice – SK Hřebeč 2:1 (2:1). Branky: 29. Kejmar, 34. Zelený (pk) – 37. R. Čáp. Rozhodčí: T. Drábek.

Hřebeč: Sedlák – R. Čáp, Janík, Počta (84. Baranec), Urban (60. Procházka) – Marc, Zvonič, Štach, Kott – Machuta, M. Skalický.