Cenné vítězství 2:1 si po šesti duelech bez výhry připsala Hostouň na půdě trápícího se Hradištka. Zařídil ho nejlepší hráč týmu Motlík, který nejprve poslal svůj celek hlavičkou po libovém centru Kubáta do vedení (35.), a když domácí ještě do poločasu srovnali, Motlík udeřil v 63. minutě podruhé – to si narazil míč se Slaninou.

Důležitosti utkání odpovídala i nervozita. V první půli byla spíš na kopačkách Hostouně, která poprvé nasadila útočníka Tichého.

Hradištko se utopilo v koncovce duelu. Tým nutně potřeboval vyrovnat, ale nedařilo se a dva hráči frustraci nevydrželi – byli vyloučeni za protesty.

Stejně jako Hradištko je na tom stále hůřtaké Hřebeč, a to hlavně v tabulce pravdy. Ztrácí totiž doma a ještě proti sokům, které by měla porážet. Proti Dobříši sice Kott trefil v úvodu břevno, ale pak už vládli hosté. Také oni dvakrát klepli o konstrukci brány, ale gólů se nakonec dočkali, byť až po změně stran. Šrein napálil odražený míč do sítě opravdu parádním způsobem a po něm i Maryška. Jeho TK pro domácí nešťastně nadzvedl bránící Počta.

Podobně jako před týdnem s Petrovicemi začala Hřebeč, jíž hodně citelně scházel marodící Marc, předvádět dobrý fotbal. Soka zatlačila, ale tentokrát nevyrovnala, ani jedna z velkých šancí se totiž nechytila.

Ohlasy obou táborů, statistikya další zajímavosti z I. A třídy čtěte v úterním vydání Kladenského deníku (18.8.).

Prohlédněte si fotogalerii ze zápasu Hřebeč - Dobříš