Do Vraného přijely Tuchlovice se špatnou vzpomínkou. Arbitr utkání sudí Hron řídil loni jejich duel v Dobřichovicích, kde proti nim pískl tři pokutové kopy a hlavně jim vyloučil Abrhama, jenž posléze dostal roční distanc.

Tu neodstál celou, ale mezitím změnil dres a šel právě do Vraného!

Hron byl tentokrát na hosty přívětivější, odpískal na ně jediný pokutový kop. A kvůli němu neprohráli.

Ale zpět v úvodní desetiminutovce, která domácí fandy  děsila. Hosté si vytvořili čtyři jasné šance, ale tři první skončily vedle včetně sólových úniků Kedroně a Jalaghonii. Prosadil se teprve Portužák po hlavičce v 11. minutě.

Jenže pak už hrálo spíš Vraný. Tuchlovicím, které přijely bez Muláčka a Peroutky, se ve 20. minutě zranil i šutér Fitko a chvíli poté bylo vyrovnáno. Maliňák byl faulován ve vápně a na penaltu podle pravidla, že faulovaný kopat nemá, pustil mladého Zelenku. Ten nezaváhal – 1:1.

Pak si mohli chlapci role vyměnit, ale zákrok na Zelenku už Hron raději penaltově neviděl – zápas by pak mohl přijít i do celostátního tisku.

Každopádně Vraný si vytvářelo možnosti stále častěji, Maliňák dokonce po obrátce trefil tyčku, ale v 57. minutě dostal míč od Galbavého a po pěkné akci rozhodl.

Další zajímavosti ze zápasu čtěte v úterním Kladenském deníku. Jak viděl zápas kouč domácích Jiří Pazdera? Co vadilo jeho protějšku Josefu Beštovi?

A co další zápasy I. A třídy z pohledu Kladenska. proč čtyři týmy prohrály s celkovým skóre 2:20?

Vraný – Tuchlovice 2:1 (1:1). Branky: 27. Zelenka (pk), 57. Galbavý – 11. Portužák. Rozhodčí: Hron.