Dvacetiletý gólman začínal v Kladně, kam se vrátil přes Slavii, Duklu, Radotín, Koloveč a Tn. Rakovník.  „Byl jsem tady v žácích pět let, takže se považuji za Kladeňáka, i když bydlím v Šanově," uvedl.

Kdy vám bylo nejhůř?
Když jsem ve druhém poločase dostal malou domů a začal jsem vymýšlet místo abych nakopl míč dopředu. Chtěl jsem udělat protihráči kličku. Když se najednou objevil druhý, raději jsem míč napálil do autu.


Měl  jste několik výtečných zákroků, ale také jste dostal gól od praporku.
Je dobrý pocit mít dobré zákroky, gól však beru na sebe. Byl jsem vylezlý u přední tyče, když jeden z našich hráčů nedostoupil soupeře, který měl dost času a z otočky mi tam poslal pěkný gól.

Než jste přišel do Kladna, byl  jste na testech v Příbrami, proč to nedopadlo?
Připravoval jsem se s áčkem i juniorkou. Prý to ztroskotalo na penězích. Rakovník chtěl peníze hned na ruku, zatímco Příbram trvala na splátkovém kalendáři. Podle mne to nebyla pravda, protože s Kladnem se dohodl hned.

Na Kladně jste tedy spokojený?
Maximálně. Všichni, od vedení po hráče, dělají vše pro úspěch. Není tady jasná brankářská jednička, takže  mám prostor k růstu. Sedlák je dobrý kolega. Bere to sportovně a na tréninku se snaží,  aby chytal on.