Slavoj si poradil s Tuřany, Jedomělicemi i Lidicemi. Víkend zakončil nedělní duel domácího celku s výběrem Radia Relax (6:6).
Pozdeň se pro turnaj posílila některými borci Zichovce a také střelcem Petržílkou, jehož nedávno angažoval FK Louny. I díky tomu zvládla všechny tři zápasy, byť v tom úvodním jen remizovala 0:0 s Jedomělicemi.

Těm naopak několik velkých opor scházelo, a tak vysoký favorit turnaje skončil až třetí za Tuřany, jimž se náramně herně dařilo.
Poslední místo patří lidickému béčku. Z áčka nepřijel na pomoc nikdo a tým neměl ani klasického gólmana, proto inkasoval 13 gólů, přestože se hrálo jen 1x30 minut.

Nedělní srandamač vyzníval dlouho ve prospěch výběru Radia Relax, který měl celou řadu kvalitních fotbalistů včetně Tomáše Abrhama (Vraný), Jiřího Veselého (nově zřejmě SK Kladno) a Jaromíra Šilhana (Hostouň). Ale i čtyři fotbalistky.

Zápas nakonec skončil remízou 6:6 (obě strany si výsledkem nebyla jisté a sudí tvrdil, že to bylo 6:5), když se za domácí trefili třikrát Cífka, jednou P. Štěpánek, Hotový a teprve dvanáctiletý Port, jenž obstaral poslední gól a oslavil ho šipkou směrem k domácím „ultras". Zlé jazyky ale tvrdí, že brankář Šiller jeho střelu nepodcenil, spíš prostě pustil.

Za Relax skóroval dvakrát výtečný Ali (Pletený Újezd), jednou Šilhan, Jiránek (Lhota), Sýkorová a Kučera.

Každopádně to byla ohromná zábava, jak se na exhibiční duel sluší a patří.