A nejen to, tentokrát s upraveným herním systémem 4-2-3-1 velvarské komando přehráli. „Zejména v první půli jsme dominovali, jen jsme mohli proměnit víc šancí a uklidnit se dřív," hodnotil kouč Tuchlovic Miloslav Mrázek, jemuž v sobotu chyběl marodící asistent Supáček i předseda klubu Šulc. „Aspoň jsem jim mohl poslat dobré zprávy," dodal Mrázek.

Střelec první branky Pavel Hafenrichter skóroval i ve třetím jarním duelu, prosadil se i Jalaghonia. 

Fotbalisté Lhoty hrají na jaře docela dobře, ale venku už druhý zápas prohráli trochu zbytečně. Ve Voticích doplatili na mizerný první poločas, který prohráli 0:3 a trenér Petr Cais se před fanoušky za výkon týmu styděl. Přesto mohli klidně ještě aspoň bod odvézt. Maroušek svými premiérovými trefami brzy snížil na 2:3, další obrovské šance už ale Lhota nedala. 

Prohrála i Hostouň a opustilla čelo tabulky. Tým plný bývalých Kladeňáků porazily Černolice. Za ty se trefovali paradoxně také někdejší hráči Kladna, kteří to v kariéře dotáhli o kousek dál – Klinka a hlavně Drsek. Domácí vyhráli po boji 3:2.

Fotogalerii ze zápasu Velvary - Tuchlovice naleznete ZDE

Mnohem více o zápasech I. A třídy, ale i dalších soutěží čtěte v úterním (25.3.) vydání tištěného Kladenského deníku, kde fotbalové i hokejové zpravodajství najdete na třech stranách.