Očekávaný souboj kanonýrů viděl loděnický stadion Na Jánské, kde hostovaly Lidice. Jejich střelec Falout ale i kvůli zranění kotníku svůj brilantní podzimní účet nedopsal o další položky. Gól nakonec nedal ani domácí Herejt, přesto odcházel mnohem spokojenější, jeho mužstvo vyhrálo 3:1.
Vše rozhodla první půle, v níž kralovali domácí a vyhráli ji 3:0. Do vedení sice šli trochu šťastně ranou Mráze, kterou poslal do protipohybu brankáře Kohouta zřejmě Halwiger. Následně se dvakrát trefil Novák. „První gól vlastní, zbylé dva z jasných ofsajdů. To nás ale neomlouvá, protože jsme prohráli naprosto zaslouženě. Domácí po hřišti chodili, zatímco my jsme se plazili jako slimáci,“ hartusil kouč Lidic Jaroslav Topka.

Jeho tým odehrál trochu lepší partii alespoň po obrátce. Už ve 47. minutě T. Radosta z pětatřiceti metrů parádně přeloboval Mišku. Vzápětí mohl dát i na 3:2, jenže jeho ránu zastavila tyčka.

Šance pak byly na obou stranách, ale skóre se už nezměnilo.

Stochovští upírali naděje k domácímu duelu s dalším novicem z Lužce. Od úspěchu v Jenči nevyhráli a nepovedlo se jim to ani teď. Remíza však nevoněla ani jednomu, oba byli poměrně blízko třem bodům.

Domácí do poločasu nehráli dobře. Aktivnější Lužec šel už po čtvrthodině hry do vedení, ovšem pak neuhlídal dvakrát stochovského kanonýra Burleho. Ten do 32. minuty skóre dvěma trefami otočil, jeho tým si ale stejně v kabině vynadal a do druhé části nastoupil lépe.

Skóre v pohodě držel, a když v 62. minutě další střelec Šubin po rohu zvýšil, vypadalo to slibně.

Hosty však posadilo na zadní část těla zaváhání Růžového pantera – brankáře Klímy. Jeho růžové tričko se mrsklo proti propadlému balonu pomaleji než hlava Rybáře a v 77. minutě bylo zase oč hrát – 3:2. Vyrovnáno bylo v 81. minutě po další hrubce, ale stav 3:3 vydržel do závěrečného hvizdu jen díky nešikovnosti střelců. Domácí Burle totiž v sólu odmítl hattrick. Na druhé straně Klíma napravil předešlé zaváhání a v nervózní koncovce lapil v poslední minutě čistou tutovku Lužeckých.

„Mohli jsme i prohrát, ale pořád si myslím, že jsme body spíš ztratili. Dan Burle své šance ohromně litoval, ale tohle přece fotbal přináší. Spíš je škoda těch hrubek za stavu 3:1,“ litoval šéf stochovského klubu František Štětina.

Spokojen ale nebyl ani šéf Lužce Vladimír Tauchman. „Bylo to utkání nahoru – dolů. Nedali jsme šance a naopak jsme si opět nechali vstřelit laciné góly. Zasloužili jsme si vyhrát. Body jsme spíš ztratili, než získali, i když jsme prohrávali už tři jedna,“ řekl.

Stochov – Lužec 3:3 (2:1). Branky: 24. a 32. Burle, 62. Šubin – 16. Stejskal, 77. Rybář, 81. Miklušák. Rozhodčí: Pa. Novotný.

Loděnice – Lidice 3:1 (3:0). Branky: 20. Mráz, 22. a 41. Novák – 47. T. Radosta. Rozhodčí: Slavkovský.