Druhou pozici udržela Dobrá těsnou výhrou v Dřetovicích, které potřetí prohrály o gól. Hosté sice za stavu 0:0 nedali desítku, do přestávky ale s těsným náskokem šli. Domácí Kracík pak vyrovnal, a když z brejku trefil jenom tyč, udeřili dvakrát Doberští. Koptou proměněná penalta v 85. už jen zasloužený stav dokreslila.

Běleč měla problémy se sestavou, pro věci si tak po osmi letech musel zaběhnout i jedenačtyřicetiletý Marek Dvořák. Přesto se jim úvod povedl a po gólech Bureše a Pracha vedli už v 8. minutě 2:0. Pak ale nechali hrát soupeře, který po zásluze do poločasu Dvořákem snížil. Ve druhé části si obě mužstva vytvořila řadu gólových situací, ale z branky se radovali po dobře kopnutém trestňáku Bureše pouze domácí. Zaskakující trenér Fejfar tak mohl být po zápase spokojen.

Střelecké trápení ukončila Družec, která dala bůra Slovanu. Dvakrát jeho brankáře pokořili Kořínek a Burant, jednou se prosadil Pergler. Úsměvnou perličkou je, že soudce Šauer na prosebný výkřik domácího kormidelníka Zdeňka Čurilly: „Nech je hrát!“ údajně odvětil: „Nenechám!“
Stehelčeves prý po příšerném výkonu utrpěla vítězství, když soupeř ze Švermova dohrával po dvou červených kartách (Janda, Pelc) v devíti lidech. Přitom ale hosté vedli gólem Jindřicha Husáka. V závěru půle však přišli o prvního hráče a toho domácí využili k vyrovnání (Tuček). Po obrátce strhl výhru na stehelčeveskou stranu dvěma góly Trník.

Ani na sedmý pokus se nepodařilo zvítězit Slavoji, jenž zůstává jediným třetitřídním celkem, který se dosud neradoval z tříbodového zisku. „Neumíme dávat góly a na druhé straně laciné dostáváme. Asi to bude psychická záležitost,“ konstatoval trenér Marek Ančička, jenž v utkání se Lhotou musel vstřebat stav 0:3, který korigoval jen Vlk.

Unhošť měla problémy se sestavou, a tak do branky musel 44letý Milan Blecha a do zálohy jeho syn dorostenec Tomáš. Povedl se jí však začátek. Centr Chudoby zapadl ve 2. minutě za záda brankáře. Doksy si však v první části také vypracovali několik šancí. Po hodině měly tutovku, kterou nevyužily a hned z protiútoku skóroval Korpa. Za tři minuty to bylo zásluhou Pokorného už 3:0. Hosté pak rezignovali a domácí si s chutí zastříleli (Korpa 2, Benada, Fridrich).

Výsledky: Stehelčeves-Švermov 3:1, Družec-Slovan Kladno B 5:1, Běleč-K. Žehrovice B 3:1, Vinařice-Stochov 1:5, Unhošť-Doksy B 7:0, Dřetovice-V. Dobrá B 2:3, Slavoj Kladno-Lhota B 1:3.