Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

III. třída A: Slavoj jako legendární Jánošík

Kladensko - Stochovští zakončili podzim těsnou výhrou ve Lhotě. Do vedení je v první půli poslal Pliml, potom ale Hampl překopl z penalty branku a několikrát ztroskotal na gólmanovi Burle. Domácí rozhodně nehráli druhé housle, prosadili se však až když ´čahoun´ Pliml hlavou zvýšil na 0:2.

17.11.2008 17

Ilustrační fotoFoto:

Dva body na lídra ztrácí Dobrá. Ta vzadu jistěná asistentem trenéra Střihavkou a ve středu pole dirigovaná J. Stolárem, nedala v souboji rezerv šanci Žehrovicím. Jejich osud se začal naplňovat už ve 2., kdy se prosadil F. Stolár. Že na hřišti se nemusí vynikat, nýbrž být ve správnou chvíli na správném místě, potvrdil mladý střelec F. Libecajt, jenž se posléze blýskl hattrickem. Hosté snižovali na 3:1.

Ke třem bodům se protrápil Družec, jemuž dobře vzdoroval Švermov, který dokázal dvakrát vyrovnat. Na Plecitého gól odpověděl Janda, na trefu z Kořínka z konce první půle zareagoval z kraje druhé Nedvěd. Rozuzlení přišlo v 78. kdy se z TK trefil Pergl. Zvýraznit družeckou výhru mohl Tuček. Zvláštní penaltu, při níž nikdo nepadl ani nevykřikl sice proměnil, nedočkavý Plecitý však porušil pravidlo a při opakované už Tuček selhal.

Jako legendární Jánošík se chová Slavoj, jenž bohatým bere, aby mohl chudým dávat. Po Dobré a Stochovu obral o body i Stehelčeves, která se nedokázala vypořádat s tvrdostí škvárového hřiště. Domácí vedli od 42., hosté však v závěru půle vyrovnali z TK Poláčkem. Rozhodnutí přišlo po hodině hry, kdy Slavoj po zásluze vstřelil vítěznou branku.

Dvě béčka se střetla i na Doksech, kde také byli úspěšnější domácí borci, kteří síť Slovanu rozvlnili dvakrát. Autory branek byli Kostka a R. Zlata.

Překvapivý výsledek se zrodil v Unhošti odkud si tři body zaslouženě odvezla v posledních době trápící se Běleč. Po bezbrankové první půli poslal hosty do vedení po rohu F. Trousil. Domácí pak prováhali jedinou šanci na vyrovnání, když trefili na brankové čáře stojícího obránce hostů – tvrdí však, že míč zastavil rukou. To jim sebralo vítr z plachet stejně jako jedna červená. Dobře hrající hosté ještě v závěru utkání přidali dvě branky (F. Trousil a Hykl) a ukončili pětizápasové čekání na výhru.

Dřetovice to měly dobře rozehrané s Vinařicemi, na druhou výhru v sezoně však nedosáhly. První půli vyhrály góly Haugeho a Kopty z desítky 2:0, ve druhé jim tradičně odešla fyzička a hosté toho využili alespoň k vyrovnání.

Výsledky: Družec-Švermov 3:2, Doksy B-Slovan Kladno B 2:0, V. Dobrá B-K. Žehrovice B 4:1, Lhota B-Stochov 1:2, Slavoj Kladno-Stehelčeves 2:1, Dřetovice-Vinařice 2:2, Unhošť-Běleč 0:3.

17.11.2008 VSTUP DO DISKUSE 17
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Autogramiáda Rytířů Kladno na Sletišti v rámci dnů města. Vpravo Václav Veber, vedle Martin Lenďák

Naděje pro kladenský hokej, Václav Veber. Atmosféru z Lapače si nepamatuje

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Střední Čechy – Vydrží, nebo lze očekávat změny? Řeč je o pevnosti aktuální středočeské koalice, v jejímž případě se zdá, že navenek vyvřelo dlouhodobější napětí. A vlastně i spory.

Skrbka Kladno oslovilo, vybral si Vsetín

Kladno – Hokejový obránce Pavel Skrbek skončil předčasně angažmá ve Znojmě, kde se s ním na ukončení kontraktu domluvili minulý týden. Poté podepsal novou smlouvu ve Vsetíně, ale fanoušky pochopitelně zajímá, proč nezamířil do mateřského Kladna za strýcem-trenérem Milošem Hořavou.

Mario Jarkas zve na TCB Fight Night do Grandu

Slaný – Už potřetí se se naplní slánské Městské centrum Grand energií tvrdých bojovníků, ale i svůdnou krásou žen. Guru slánského bojového sportu Mario Jarkas připravil na sobotu 21. října třetí Galavečer TCB Fight Night, a přestože je aktuálně jeho přípravou doslova zahlcen, našel si chvilku na Kladenský deník a jeho otázky. Stejně jako v předchozím roce věnuje Mario Jarkas galevečer dětem z Dětského domova Ledce, které mají vstup zdarma.

Uzdravený kanonýr Ton zkusí další návrat. Do Kladna?

Kladno /FOTOGALERIE/ – Stal se legendou pražské Sparty, ještě ve čtyřiceti v jejím dresu nasázel neskutečných 40 gólů za sezonu. Ale loni před začátkem sezony se vrátil do mateřského Kladna, aby mu pomohl zpět do extraligy. Petru Tonovi (44) se to nepovedlo hlavně kvůli zranění, které utrpěl v dramatickém semifinále play off s Jihlavou. Teď se rýsuje možnost jeho návratu na led.