„Ze středového kruhu viděl penaltu na jedna nula. Sám hráč Stochova si myslel, že fauloval on a odcházel od míče,“ zlobil se kouč hostů Martin Dobrý. Sudí odpískal penaltu i pro hostující tým. „Moc dobře věděl kdy, jak a co písknout, aby nedošlo k překvapení,“ tvrdil Dobrý, za jehož tým snižoval na 2:1 z PK Pavel Donoval, druhý gól byl vlastní domácího gólmana. Trefy vítězů zaznamenali Hampl (20.) a dvě Douša (55., 72.). "Je jednoduché znevážit práci trenéra, hráčů a rozhodčího. Z jeho prohlášení je cítit frustraci z porážky," mrzelo kouče domácích Ladislava Sabo.

Dobrá rozhodla zápas s Unhoští už do poločasu. Z úvodního tlaku vytěžila penaltu, již proměnil Střihavka (11.). Když pak unhošťský Korpa obešel i gólmana a netrefil bránu, nevyužili dvě tutovky také domácí. Ke konci půle zahrávali hosté trestňák, který brankář nejen zneškodnil, ale založil i rychlý brejk, po němž si srazil míč do vlastní sítě Fridrich. Brejky Unhoště ve druhém poločase na výsledku nic nezměnily.

Divoké utkání se hrálo na Slovanu. Hosté ze Bělče tam vedli po gólech Hykla (druhá z PK) už dva nula, pak ale Poupě z penalty snížil a po dvou žlutých faulech musel ještě v prvním poločase Hykl předčasně pod sprchy. To probudilo domácí, kteří po pauze zaslouženě vyrovnali. Když už to vypadalo na dělbu bodů, zahrál ve vápně jeden ze Slovanistů rukou, a přestože Bureš dopravil míč do branky, musel svůj kousek zopakovat z nařízené penalty. Trenér Václav Trousil tak dostal od svých hráčů hezký dárek k svátku, ti od něj naopak po zápase zaslouženého panáčka.

Protože už tři kola nevyhrál, propadá se tabulkou Družec, který nezvládl v Doksech. Prohrával od 3. tečovanou ranou V. Bartáka, pak družecký Kořínek z necelého metru překopl bránu, aby zaslouženou výhru domácích pojistilo bodýlko F. Bartáka ze 75..

Dřetovice si prohodily pořadatelství zápasu se Lhotou aby mohly doma slavit 40 let klubu. Soupeř jim ale náladu pokazil. Byl totiž fotbalovější a na rozdíl od domácích lépe zakončoval. Dřetovičtí dvakrát snížili na rozdíl gólu. Poprvé do půle Haugem, podruhé Kracíkem, to už však běžela poslední minuta utkání.

Smírně se rozešly Žehrovice s Vinařicemi, které hrály od 40. o deseti (ČK). Přesto šly po bezbrankové půli do vedení. Domácí přes početní výhodu dlouho nedokázali vyrovnat. Bezvýsledně vystřídali čtyři útočníky až se složitého úkolu chopil záložník P. Stehlík.

Ani na šestý pokus nedokázal zvítězit Slavoj. Ve Švermově sice byl v první půli mírně lepším týmem, od pohromy ho ale ochránila tyčka po střele Peltána. Hned v úvodu druhé se hosté přece jenom prosadili, avšak čtvrt hodiny před koncem jim sebral dva body Mašek.

Výsledky: Švermov-Slavoj Kladno 1:1, Slovan Kladno B-Běleč 2:3, K. Žehrovice B-Vinařice 1:1, Stochov-Stehelčeves 3:2, Doksy B-Družec 2:0, V. Dobrá B-Unhošť 2:0, Lhota B-Dřetovice 3:2.