Na druhou pozici se prostřílela Dobrá. Ta v utkání, jež mělo být šlágrem kola, deklasovala Běleč. Už do poločasu hostům nasázela šest branek, po pauze už je šetřila. Malou omluvou poražených je, že se museli obejít bez tří důležitých hráčů, kteří se starali o další rozmach české ekonomiky. Nejlepšími střelci vítězů, jež za dvacet minut vedli 3:0, byli dvougóloví Stolár a Váňa.

O první pozici přišel na lhotském pažitu Družec. V krásném utkání se mu stalo osudným sluníčko zasvítivší do očí jejich brankáři při druhém a třetím gólu. Mužem zápasu byl domácí Rác, jenž dal tři góly ze čtyř. Za poražené, kteří se za svůj výkon nemusí stydět, dával Kořínek na 2:1 a Pergl z desítky na 3:2.
Vzhůru tabulkou se dere Stehelčeves vyválčivší tři body na Slovanu, za nějž vyrovnával na 1:1 Frolík. Ten později dostal ČK. Za tohoto stavu mohli jít domácí i do vedení, Kuboušek však neproměnil penaltu. O branky vítězů se postarali Havlát, Poláček (z TK trefil břevno odkud šel míč do brankářových zad), na konečných 1:3 upravil T. Kořínek.

Jedním ze tří celků, které ještě nevyhrály, zůstávají Dřetovice. Nad jejich síly byl Švermov, i když ten se v závěru při náporu hostů strachoval o body. Domácí vedli po zásazích Nedvěda a Bělohradského 2:0, hosté kontrovali z penalty. Do půle se stav ještě dvakrát měnil. Další branku Švermova zařídil Janda, ale ve 45. Dřetovičtí upravili na 3:2. Vítězové pak znovu utekli o dva góly (Husák), protože však z převahy víc nevytěžili, vrátili se do hry hosté. Snížení ale bylo jejich maximem.

První tříbodový zisk si připsali na své konto hráči Doks. Ti se tentokrát sešli v silné sestavě. Z mírné převahy vinařický čeřen rozvlnili v každé půli jednou a pokaždé po velmi pěkných akcích. V první se prosadil Fousek, ve druhé V. Barták.

I po vzájemném souboji zůstávají bez výhry Slavoj a Unhošť. Na začátku se domácí trefili z 20 m, pak ale přišli o gólmana (ČK za faul mimo šestnáctku) a Korpa do půle vyrovnal. Hned po obrátce opět vedli Kladenští, Unhošť však brzy srovnala krok Chudobou. Další rána postihla Slavoj v 75., kdy se mu zranil hráč. Protože měl dostřídáno, dohrával v devíti! Hosté z následného tlaku vytěžili jen branku Korpy, z níž se těšili do 86., kdy přišlo po brejku vyrovnání!

Výsledky: Švermov-Dřetovice 4:3, Slovan Kladno B-Stehelčeves 1:3, K. Žehrovice B-Stochov 0:1, Doksy B-Vinařice 2:0, V. Dobrá B-Běleč 7:0, Lhota B-Družec 4:2, Slavoj Kladno-Unhošť 3:3.