V derby v Družci byli herně lepší hosté z Dobré, avšak jasnější šance prý měli domácí, kteří museli dát do brány exgólmana Pergla, jenž jim zásadně chyběl ve středu zálohy. Oba soupeři nastřelili v první půli konstrukci.

Jen aby se fotbalistům Stehelčevsi nezamotala hlava, přece jenom nejsou zvyklí být tak vysoko. Doma si teď poradili s žehrovickou partou veteránů doplněnou dvěma dorostenčíky, jež přijela bez gólmana. Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli, přesto se vinou bídné koncovky strachovali o výhru. Hosté totiž dokázali vytěžit maximum a kdyby v 85. koníček Kopačinského neskončil jen na břevnu, mohli být spokojenější (Trník, Tuček, Petr Donoval – Dobiáš, Hahn).

V Bělči se hrál první poločas takřka bez šancí, přesto dokázal dokeský V. Barták z minima vytěžit gól, když z těžkého úhlu přehodil domácího brankáře. Druhou část zápasu ovládli domácí a zaslouženě vyrovnali Čermákem. Radost z vítězné branky jim zkazil v závěru utkání prý mylně odmávaný ofsajd.

Nerozhodný stav 2:2 drželi v poločase ve Vinařicích hosté ze Slovanu, byť prohrávali už 0:2 (vlastní, Mařík – Poupě 2). Do druhého poločasu vstoupili domácí mnohem zodpovědněji, což se výrazně promítlo do skóre. Mařík dvěma zásahy dokončil hattrick (druhý byl z PK). Zajímavý byl pátý gól v kladenské síti, když hosté při odkopu trefili nabíhajícího Kanalase. Poslední branka padla po vyšachování obrany, jejím autorem byl opět Mařík.

Až do 5. kola čekal na první výhru jeden z papírových favoritů soutěže – Unhošť. Ta začala proti Lhotě velmi dobře. Za 20 minut šli její borci třikrát sami na branku, ale výborný brankář hostů je vychytal. Lhota se dostala do šancí až ke konci poločasu a hned první proměnila Rohlou. Ve druhé půli se domácím během dvou minut podařilo otočit stav (52. Pokorný, 54. Fridrich), posléze si vypracovali i další možnosti, ale skórovat se podařilo pouze po sólu Korpovi (88.).

Jediným týmem bez výhry zůstal Slavoj, zatímco jeho sok Dřetovice se radoval z první. Hosté z Kladna ale v úvodní části vedli, pak ale seřídil mířidla dřetovický snajper Kracík. Levačkou vyrovnal, pravačkou dostal svůj tým do vedení, a když hosté v 84. vyrovnali, dokázal v poslední minutě přesnou hlavičkou strhnout výhru na dřetovickou stranu!

Výsledky: Stochov-Švermov 5:0, Vinařice-Slovan Kladno B 6:2, Stehelčeves-K. Žehrovice B 3:2, Běleč-Doksy B 1:1, Družec-V. Dobrá B 0:0, Unhošť-Lhota B 3:1, Dřetovice-Slavoj Kladno 3:2.