Dost obměněný Stochov vedl do prvního a rovnou těžkého utkání nový kapitán – Hampel, jenž se po roční pauze vrátil na trávník (naposledy hrál v Novém Strašecí) a měl velkou zásluhu na výhře, která se však rodila těžce. V první vyrovnané části totiž šli hosté z Dobré do vedení, o které přišli v úvodu druhé. O vyrovnání se postaral Trávníček, jenž nastartoval velký obrat. Ten korunoval dvěma góly Kedroň, jednou se blýskl Pliml.

V Bělči na sebe narazily celky, jež měly k dispozici pouze jedenáct hráčů. Na to doplatili hosté z Dřetovic, kterým se vždy na začátku poločasů zranil hráč a tudíž dohrávali v devíti. Domácí toho využili k vstřelení šesti gólů, jež vůbec nevyjádřily množství šancí, které si vypracovali (Fejfar 2, vlastní, Horák, M. Tyburec, Prach). Zklamaní Dřetovičtí, kteří věřili, že letos nebudou hrát o záchranu, za celé utkání neohrozili branku soupeře přímou střelou.

V Družci byli šťastnější domácí, kteří zdolali Unhošť o jediný gól. Ve vyrovnaném utkání se ujali domácí vedení zásluhou Kořínka (23). Hosté však za tři minuty vyrovnali. Z otočky překvapil brankáře Korpa. Těsně před pauzou však opět Kořínek vrátil domácím náskok, ten jim opět sebral Korpa. Při jeho trefě se se zranil brankář domácích Vošmík (zlomená klíční kost). Rozhodnutí padlo v 88., kdy do odkryté brány hostů doklepl balon Kuška.

Improvizovaná sestava Stehelčevsi od začátku horko těžko odolávala tlaku lepší Lhoty. První branku vstřelil její Rác. Do poločasu však domácí vyrovnali Petrem Donovalem. I ve druhé části byl nováček lepší, ale bojovní domácí je do šancí moc nepouštěli a sami zaznamenali Stehlíkem vítěznou trefu.

V Žehrovicích patřila první půle domácím, střelecky se ale prosadili až ve druhé, kdy převzali otěže zápasu hosté z Doks. Jejich rozlet zarazil v 75. gól Stehlíka. Netrvalo dlouho než si první čárku do kolonky gólů připsal i Vrchlavský.

Na Slovanu otevřela skóre posila domácích Kuboušek, po obrátce zvýšila další nová tvář v týmu Rulíšek a skóre souboje se Švermovem určil na 3:0 z penalty Švermovák Poupě. Hosté měli nejlepší pasáž na začátku druhé půle, druhá branka je však poslala k ledu.

Výsledky: Slovan Kladno B-Švermov 3:0, K. Žehrovice B-Doksy B 2:0, Stochov-V. Dobrá B 4:1, Stehelčeves-Lhota B 2:1, Vinařice-Slavoj Kladno 9:3, Běleč-Dřetovice 6:0, Družec-Unhošť 3:2.