Domácí dali i poslední branku zápasu. Jejím autorem byl Kraus. Velký háček – doslova skoba, ale byl v tom, že mezitím Dřetovičtí devětkrát inkasovali! Tři góly vítězů, kteří se prostříleli do čela tabulky, dal Burant, po dvou Kořínek s Kuškou, jedním přispěli Řehák a Pergler. „Dobře jsme si zahráli,“ liboval si internacionál Jan Suchopárek, jenž přece jenom našel vadu na kráse. „Nezbyla na mě klobása,“ dodal v žertu. A ty jsou v Dřetovicích vyhlášené!

Stoprocentní zisk drží i další mužstva. Stochovu výrazně pomohla na Doksech pohotovost střelce Grígela, jenž z pěti branek vítězů nastřílel čtyři. Jednou se trefil Matoušek. V půli vedli hosté už 3:0 a domácí se prosadili až když inkasovali čtvrtý gól. Později také podtrhli účet pěkného utkání.

Dalším týmem, jenž má šest bodů, je překvapivě Slovan, který v půli prohrával se Žehrovicemi 0:1 (Kučera). Po obrátce vyrovnal Kuboušek a ve druhé minutě nastavení rozhodl Poupě. Soudce Choleva prý ve prospěch hostů neodpískal jasnou penaltu, na druhé straně neuznal domácím regulérní gól.

Pro studenou sprchu si zajely Vinařice na pažit Lhoty. Sice od 3. vedly zásluhou Maříka, ale v 5. domácí srovnali Lincem. Na jejich další dvě branky Rohly ještě zareagoval hlavou po rohu Šoffr, ale když P. Korynta zazdil brejk, skončila herně vyrovnaná půle ve prospěch nováčka. Po obrátce už hosté odpadli a Lhota trefami Kučery (2) a Stádníka dosáhla na vysokou výhru. K tomu přispěla i ČK pro vinařického Engelthalera (70.).

Hrstka diváků marně čekala na góly na Slavoji, kde pěkný zrekonstruovaný trávník nedokázali pokřtít jak domácí, tak ani hosté z Bělče. Zajímavější a na šance bohatší byl první poločas, jenž herně vyzněl pro hosty, druhý spíš patřil domácím, tudíž je konečná remíza spravedlivým vyjádřením poměru sil. Dřevákem zápasu mohl být klidně vyhlášen bělečský kapitán Fejfar, jenž zahodil dvě šance.

Jak prohlásil kouč Dobré Josef Mareš, byli jeho svěřenci špatní a soupeř ze Stehelčevsi ještě horší. Spokojený byl jen se třemi body, nikoli s herním projevem a šesti góly v soupeřově síti (Střihavka 2, Stolár 2, Nosek, vlastní). Hosté snižovali z penalty na 4:1.

Překvapení se konalo ve Švermově, jenž gólem Bělohradského ze 70. porazil Unhošť, která během prvních patnácti minut nastřelila dvě břevna, na začátku druhé půle trefili horní část konstrukce i domácí. Unhošť potom přidala, avšak výsledkem její snahy o vyrovnání byla Šáleným nastřelená další tyč. Domácí tím ve vyrovnaném utkání šťastné vítězství udrželi.

Výsledky: Švermov-Unhošť 1:0, Slovan Kladno B-K. Žehrovice B 2:1, Doksy B-Stochov 2:5, V. Dobrá B-Stehelčeves 6:1, Lhota B-Vinařice 6:2, Slavoj Kladno-Běleč 0:0, Dřetovice-Družec 2:9.