Brandýsek poctivě vyprášil kožich tuřanským borcům, a co víc, dovolil si to na jejich trávníku! V první půli je ještě šetřil, když domácí za stavu 0:0 nedali desítku (Nagy), zopakovali si to i za 0:3 (Dlouhý). Po dvou gólech vítězů dali Pacek a Mladý, jeden zaznamenali Hink, Raichard a Kalla. Kuriózní okamžik předcházel druhému. Domácí hráč nohou posunul míč na místo přestupku, přičemž sudí i hosté to posoudili jako rozehrání! Mužem zápasu byl brankář hostů Grubner, jenž kryl dvě desítky, na druhou stranu ale jednu překopl.

Terčem nespokojenosti obou soupeřů se stal v Klobukách rozhodčí Šulek, byť souboj mezi domácími a Žižicemi skončil po bezbrankové půli zaslouženou remízou. Hosté, které při velké šanci domácích podržel brankář Švéda, prohrávali od 78. Jak tvrdí ,gólem z ofsajdu, na druhou stranu přiznali, že vyrovnávací branku vstřelili v 85. z přísně nařízené penalty (Gil).

Slaný vytěžilo v první části ze šancí jen tyč a gól z ofsajdu. To domácí Neuměřice byly úspěšnější. V závěru půle je poslal do vedení Hes a krátce po změně stran zvýšil na 2:0 J. Líman. První vítězství na domácím hřišti si Neuměřičtí nenechali vzít ani poté, co hosté v 70. po faulu na Lorence snížili z penalty Hrubikem.

Zvoleněves vynikala v první půli skvělou produktivitou, ze čtyř šancí nasázela pasivní Pozdni tři góly a když po změně stran zvýšila na 4:0, bylo rozhodnuto. Hostům ale patřil závěr. Jedenáct minut před koncem snížil z desítky Hotový, který z několika dalších šancí Pozdeňských ještě jednou korigoval stav po tečované střele.

Těžká deka padla na Olovnici, která může být ráda, že lepší Zlonice si z jejího hřiště odvezly jenom bod. Hosté doplatili na chabou koncovku, propadali v ní zejména Košťák, jenž nastoupil po půlročním trestu, a Demeter, který přece jenom poslal svůj tým do vedení. Domácí vyrovnali čtvrthodiny před koncem.

Hned dvě premiéry mohli slavit hráči Uhů. V Černuci konečně dali první branku sezony, která jim zároveň vynesla první bodík! A stála za to! Zařídili ji veteráni. ´Karásek´ Hájek zahrával roh, do něhož krásně hlavičkou vletěl J. Novák. V trošku vypjatém derby byl výsledek známý už do poločasu. O vyrovnání se postaral Dobiáš.

Výsledky: Černuc-Uhy 1:1, Hrdlív-Zichovec 4:0, Zvoleněves-Pozdeň 4:2, Klobuky-Žižice 1:1, Neuměřice-Slaný B 2:1, Tuřany-Brandýsek B 0:7, Olovnice-Zlonice 1:1.