Tažení Brandýsku nezastavila ani Olovnice, která v utkání, v němž padlo osm gólů, nakonec tahala za kratší konec provazu. Dlouho ale byli v její pozici domácí, kteří ve druhém poločase prohrávali už 1:3. Na nečekaném obratu má největší podíl autor hattricku Kreisinger. Další branky vítězů zaznamenali Raichard a Tichý.

Černuc potvrdila vzestup formy po vysoké výhře nad Zvoleněvsí také v Klobukách, kde s papírovým favoritem sehrála vyrovnanou partii, ovšem bez bodového efektu. Sice se jí podařilo v dvakrát vyrovnat, když domácí v prvním poločase poslali do vedení Jandák z TK a M. Douša. Na gól Kříže z 87. ale zareagovat už nestihli.

Tak parádní začátek sezony nepamatuje Zichovec, který se už těší na sobotu, kdy zavítá do Hrdlíva! Jeho utkání s Neuměřicemi ale příliš krásy nepobralo. Diváci však viděli nádherné góly! První dal přímo z rohu Melen, když jeho ostrý centr se o zadní tyč nasměroval k bližší, ještě krásnější vstřelil Snovický, jehož střela orazítkovala obě tyče, třetí přidal Melen z velkého záklonu a při posledním napřáhl za velkým vápnem Novotný.

Pětadvacet mistráků v řadě vyhrálo béčko Slaného než narazilo na Tuřany. Sice mělo víc ze hry, větší počet tutovek ale byl na straně hostů , kteří vedli v první půli zásluhou M. Tauše. Když deset minut před koncem skončil souboj bratrů Průchů tyčkou branky tuřanského Martina, definitivně rozhodl v 88. Souček, jenž prokličkoval zkoprnělou slánskou obranou, která čekala hvizd rozhodčího (aut?).

Derby v Žižicích rozhodl skvělý výkon domácího kanonýra P. Kotena, jenž se ale tentokrát postavil mezi tři tyče a kryl čtyři loženky Zvoleněvsi – jednou mu pomohla konstrukce. S potěšením tak mohl sledovat, jak jeho tým dostal do vedení Grünwald a ještě do půle ho zvýšil Gil. Do druhé části se hosté posílili. V 52. snížili a posléze vrhli všechny síly do útoku. Právě v tu dobu dali vyniknout Kotenovi.

V Uhách asi konkurz na střelce nevyhlásili, soudě tak podle další prohry s nulou, již utrpěly na trávníku Zlonic. Zápas to ale byl vyrovnaný, a kdyby brankář Švarc uhskému Kuricovi nezmařil dva úniky, mohli strašidelnou cifru konečně vymazat. Na druhou stranu jsou domácí rádi za první vítězství. Do vedení je poslal Nagy obloučkem zpoza vápna (28), po hodině hry Demeter zvýšil (PK), a když do ztracena vyšuměl nápor Uhů, dal i třetí gól. Hostům opět chytal 15letý Fundák.

Výsledky: Klobuky-Černuc 3:2, Pozdeň-Hrdlív 0:7, Žižice-Zvoleněves 2:1, Zichovec-Neuměřice 4:0, Slaný B-Tuřany 0:2, Brandýsek B-Olovnice 5:3, Zlonice-Uhy 3:0.