V jednoznačné první půli si vítězové vypracovali čtyřgólový náskok, a byť na začátku druhé hosté Šarochem snížili, neměli sebemenší naději na zvrat. Hattrick u vítězů zaznamenal Kasl, dvě branky dal Mišík a jednu Pazdera.

Výhrou ve Zvoleněvsi namlsané Neuměřice doma selhaly proti nováčkovi z Klobuk. Pohřbil je druhý gól na začátku druhé půle, kdy brankáři Růněmu proletěla mezi nohama střela z dálky. První část ale byla vyrovnaná a domácí v ní měli dokonce víc vyložených šancí. Do druhé už šli bez dvou útočníků, kteří museli do práce, a když dostali zmíněný gól, vyklidili pole. Až ke konci korigoval M. Maňas, jenž se tím loučil, poněvadž odchází do Zvoleněvsi. Branky vítězů dali M. Douša 2, Malinský, Plíva.

Uhy hostily Zichovec, který byl v první půli lepším týmem a také ji zaslouženě vyhrál brankou Nováka, jenž se prosadil ve skrumáži. Na druhé straně domácí trefili M. Hájkem tyčku. Po obrátce patřila hra Uhům, i tentokrát se ale jejich snaze o vyrovnání postavila konstrukce. Břevno zabránilo cestě do sítě hlavičce P. Hájka. Brandýsek ani napodruhé venku neprohrál. V Černuci využil chyby gólmana k vedení Fr. Dočekal, jenž posléze odpověděl i na trefu Duška. Na 3:1 zvýšil Sedláček a poté, co Dušek nádherně snížil, uzavřel skóre po samostatné akci Raichard.

V Olovnici domácím vyšel začátek zápasu, když ze tří šancí dvě proměnili. Hosté z Pozdně na tom byli v koncovce o poznání hůře, a tak do přestávky odcházeli za stavu 0:3. Hned v úvodu druhé sice lobem Štěpánka snížili, avšak po dalších sedmi minutách olovnický hráč překvapil gólmana a bylo rozhodnuto.

V Tuřanech lépe začali hosté ze Žižic, kteří šli po zásluze do vedení hlavičkou P. Kotena. Další možnosti ale nevyužili, zatímco domácí šťastně vyrovnali (Smrž). Ve druhé části už byli lepší Tuřanští, kteří postupně přidali tři branky (Nagy, Janoušek z PK, Tauš). Hosté pak snížili na 4:2, ale poslední slovo měli hostitelé druhým lobem Tauše. Žižičtí tvrdí, že Tuřany daly jeden gól po zpracování míče rukou a jeden z velkého ofsajdu. Domácí kontrují tím, že tam měli svého lajnového.

Druhou remízu má nováček ze Slaného. Před pěknou návštěvou ji vybojoval ve Zlonicích, které měly víc šancí, hosty ale podržel dorostenecký brankář Vokál. Nakonec to byli oni, kdo sahal po třech bodech, v 85. ale Lorenc trefil jen tyč. Domácím tak alespoň zůstal premiérový bod. Chtěli ale víc. „Ke konci šel náš hráč sám na bránu, byl faulován a místo červené pro hosty dostal náš žlutou za filmování. To pochopitelné vyvolalo všeobecné emoce,“ zlobil se staronový trenér Zlonic Václav Protiva, jenž nechápal, jak mohl duel řídit sudí ze Slaného.

Výsledky: Černuc-Brandýsek B 2:4, Hrdlív-Zvoleněves 6:1, Neuměřice-Klobuky 1:4, Tuřany-Žižice 5:2, Olovnice-Pozdeň 4:1, Uhy-Zichovec 0:1, Zlonice-Slaný B 0:0.