První zaváhání a hned je z toho ztráta vedoucí pozice. To platí o Hrdlívu, který v kvalitním utkání prohrál před 110 diváky ve Slaném. Domácím zajistil vedení v 15. Hrubik, jenž zaběhl za obranu a dokopl míč do prázdné branky. Od 30. hráli hosté přesilovku, ČK za stažení unikajícího útočníka dostal uzdravený Kozelka. Stejného prohřešku se ale v 60. dopustil hrdlívský Knytl. Dvougólový náskok zařídil Slánským Lorenc, který na půlce sebral balon Arltovi. Hosté se prosadili až v 85., kdy korigovali Tuháčkem z desítky.

Oslabené Klobuky dostaly v Pozdni branku již v 1. minutě a k tomu se jim brzy zranil stoper. Domácí tak měli k dispozici poměrně velký manévrovací prostor. Ve 35. se už mohlo klidně jít na pivo, protože na pomyslném ukazateli svítil stav 4:0. Pozdeňští si s chutí zahráli a hosty od ještě většího debaklu uchránil výborný brankař Kostka. Dva góly vítězů dal Ulrich, jenž navíc neproměnil desítku. Trefili se i Paur, Šubrt a P. Sachl. Čestný gól Klobuk zařídil Jandák (PK).

Zichovec měl zápas se Zvoleněvsí dobře rozehraný, když vedl po dvou Vágnerových hlavičkách do půle 2:0. Jenže každá obdržená branka víc nabudila hosty než domácí, a ti ve druhé nejprve snížili a v deseti pak dokonce po zásluze vyrovnali! A mohli mít i tři body, kdyby v samotném závěru lépe vyřešili brejk. Za stavu 2:1 odmítl pojistku exzvoleněveský Švojgr, který nedal desítku.

Zlonice dobrou hru konečně vyjádřily také góly a tím potěšily trenéry Protivu s Němcem. Proti favorizovaným Tuřanům zářil hlavně Demeter, jenž dal za 73 minut pobytu na hřišti čtyři branky. Po změně stran dokonce zaznamenal čistý hattrick! Jednou se prosadili bratři Havrdové. Tuřanští pouze snižovali na 2:1.

Vypadá to, že se Uhy konečně střelecky probudily. Potvrdit to může největší zklamání podzimu – Olovnice, která si z jejich trávníku odvezla čtyři branky. Hráli však za ni, a to dobře, čtyři předlonští žáci! Navíc ve 12. pro zranění odstoupil střelec M. Bláha, jehož nahradil jeho bratr, který dal jeden ze dvou gólů hostů. Ti v první půli (2:2) dvakrát vedli (Šulc). Po obrátce se už projevila lepší fyzická kondice vítězů, jejichž góly dávali R. Novák, J. Novák, M. Hájek a Prokeš.

Poprvé venku bodovala Černuc a bylo to hned stoprocentně! Na zasloužené výhře v Žižicích se nejvíc podepsali střelci Dušek a Martinovský. Domácí, jejichž trávník už není obávanou nedobytnou tvrzí, pouze vyrovnávali P. Kotenem na 1:1.

Výsledky: Žižice-Černuc 1:2, Slaný B-Hrdlív 2:1, Zichovec-Zvoleněves 2:2, Pozdeň-Klobuky 5:1, Brandýsek B-Neuměřice 3:1, Zlonice-Tuřany 6:1, Uhy-Olovnice 4:2.