III. třída B: Jak slánský Peška trefil díru v síti

Kladensko - Hrdlív přezimuje na čele s náskokem tří bodů. V Neuměřicích ho ctila vysoké produktivita, což se rozhodně nedá říct o domácích, kteří vedli vlastencem Knytla, jehož odkop skončil k překvapení všech ve vlastní bráně. Hosté za to vzali od 22. do 35., kdy nastříleli čtyři góly (Arlt 2, Kasl, Mostek). V nástupu do druhé půle je ale několikrát podržel brankář Rosenkranz. Posléze výsledek určily trefy Kočinského, Mišíka a Burleho. Dvakrát vítězům pomohla nerovnost terénu, která oklamala brankáře soupeře.

16.11.2008

Ilustrační fotoFoto:

Zichovec nestačil na trávníku Brandýsku zírat. Jeho soupeř totiž předvedl nejlepší výkon podzimu, který korunoval pěti góly. Skóre otevřel po samostatné akci Raichard, po jehož rohu si pak dali hosté hlavou v náběhu krásného vlastence. Do druhé půle šel za Raichrda na hřiště Mladý, jenž se ukázkově odvděčil za důvěru kouči El Gordu Sukovi. Během dvaceti minut zaznamenal hattrick, který trošku poskvrnilo snížení hostů na 3:1 (Snovický).

Černuc na hřišti Slaného v první půli dvakrát vedla (Mikyna, Dobiáš), přesto odjela s prázdnou, protože pokaždé téměř okamžitě inkasovala (Kuba, Průcha). Kuriózní byla vedoucí branka domácích. V 60. ji dal Peška, jehož koníček trefil díru v síti. Pět minut se potom nehrálo, protože hosté se s verdiktem soudce Najmana nechtěli smířit. "Měl si to před utkáním zkontrolovat, jinak by k diskusím nedošlo. Přiznávám ale, že gól to zřejmě byl," řekl předseda černuckého klubu Jiří Tymich. Konečných 4:2 určil Čablík. To už hráli hosté v deseti (ČK).

Dva rozdílné poločasy nabídl zápas v Uhách, kde v duelu týmů ze samotného dna tabulky v první půli dominovaly Žižice. Na začátku měly tři velké šance a prosadily se až po individuální akci P. Kotena, jehož střela zapadla do sítě od tyče. Po obrátce se převaha přestěhovala na kopačky domácích borců, kteří však v 76. nepokryli kontr, po němž Gil šikovně přenechal míč 16letému Kováčovi, jenž svým prvním gólem mezi seniory zajistil hostům cenné body.

Zvoleněves držela v Tuřanech bezbrankový stav až do 78., kdy ji pokořil kuriózní gól. Důrazný odkop soupeřova obránce zasáhl do obličeje Tauše, od nějž míč obloukem přeletěl gólmana! Hosté téměř vzápětí odmítli ideální možnost vyrovnat - Šarochovi lapil penaltu Dlouhý. Za velkorysost posléze zaplatili druhou trefou (Souček), která podtrhla výhru favorita.

Zlonice začaly proti Pozdni špatně. V první půli dvakrát prohrávaly (Štěpánek, Koded). Až když trenér Protiva přeskupil sestavu, obraz hry se změnil. Do pauzy stav nejen vyrovnaly, ale i otočily. Po obrátce přidaly další dvě krásné branky. Poražení korigovali v 85. Hotovým. Dva góly vítězů vstřelili snajpr Demeter a nevlastní bratr velvarského kanonýra Muchy - Samek. Jednou se pěkně z 30 m trefil Beránek.

Klobuky venku nepředvádějí dobrou hru, ani se nescházejí jako na domácí zápasy. Nepřesvědčily ani v Olovnici, která se naopak ke konci podzimu zvedla. I teď odvedla pěkný výkon a čeho si místní nejvíc cení je, že se střelecky prosadili velice mladí hráči Buchta a Stojka. Nejhezčí ale byl trefa zkušeného Šulce, jenž na 2:0 upravil po sólu z půlky hřiště.

Výsledky: Slaný B-Černuc 4:2, Neuměřice-Hrdlív 1:7, Tuřany-Zvoleněves 2:0, Olovnice-Klobuky 3:0, Uhy-Žižice 0:2, Zlonice-Pozdeň 5:3, Brandýsek B-Zichovec 5:1.

16.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Kladno volejbal cz - Jihostroj České Budějovice 3:2, 5. finále Extraliga volejbalu (stav 2:3), Kladno, 23. 4. 2017

Vypukne modrobílé peklo?

Volby ve Velvarech, Luníkově a Slaném
84

Je dobojováno. Volební komise nyní sčítají hlasy

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!

AKTUALIZUJEME

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu

Kladensko - Volební místnosti otevřely ve 14 hodin. První voliči míří k volebním urnám. Kladenský deník přináší fotoreportáž z jednotlivých okrsků v regionu.

Právě jsme se narodili

Kladno, Slaný /ANKETA, FOTOGALERIE/ - V uplynulém 42. týdnu roku 2017 se v kladenské a slánské porodnici narodili další noví občánci. Šťastným rodičům blahopřejeme a miminkům přejeme hodně štěstí na dlouhou cestu životem.

S fanoušky i proti Skrbkovi. Duel Kladna na Lapači slibuje atraktivitu

Kladno – Po deseti letech se představí hokejisté Kladna na půdě Vsetína. Souboj šestinásobných mistrů republiky se hraje v sobotu v 17:30 a zatímco Kladenský deník vysílá do boje tradičně i svého redaktora, aby pro čtenáře zuřivou bitvu v třaskavém prostředí haly na Lapači sledoval a popsal, svá želízka pošlou směr Valašsko také fanoušci, jichž se chystá několik desítek.