Poctivý soudek střelného prachu si přes léto nasušili Hrdlívští, kteří nečekaně zmasakrovali Černuc. Ta se alespoň jedním gólem připomněla až za stavu 10:0, kdy se prosadil Dobiáš. Za domácí stříleli Arlt (3), Mišík (2), Kos (2), Kočinský, Hrabovský, Knytl a Mostek. V půli to bylo 6:0.

V Tuřanech se domácí nestačili divit s jakou odhodlaností si Klobuky přijely pro body a než se vzpamatovali, prohrávali po dvou gólech Kříže a trefě L. Starého 0:3! Poté se jim povedlo snížit, a když ve 45. dostal L. Starý druhou žlutou kartu, sliboval druhý poločas ještě drama. Domácí zabrali a snížili na 2:3 a poté vrhli všechny síly do útoku, čehož dobře bránící nováček využil k brejku, který do prázdné brány zužitkoval Čandou.

Hezky začaly, avšak zle dopadly, tak to platí v případě Zlonic, které ve 3. minutě vedly v Zichovci zásluhou Dandy. To ale bylo z jejich strany vše. V dalším průběhu už napínali síť jen domácí, kteří do pauzy stav otočili a po obrátce přidali ještě tři góly. Hattrickem se blýskl Novák, dvakrát zařídil výkop ze středového kruhu Červenka.

Olovničtí zapomněli, že úspěchy jim loni přinesla i disciplína, s níž byli v Žižicích na štíru (prý těžko skousávali výroky soudce). Proto odtud odjeli s prázdnou a k tomu ještě se dvěma červenými (Valkoun, Zavoral). Přitom od 3. vedli po hrubce brankáře (M. Tureček). Domácí však do půle P. Kotenem a Zd. Dvořákem stav otočili. Po hodině hry hosté ještě vyrovnali Zavoralem, avšak na penaltu Podrazského už nezareagovali, byť sympaticky i v devíti lidech bojovali alespoň o bod.

V Pozdni se hrál vyrovnaný zápas , ve kterém měli domácí více štěstí než Uhy. Oba jejich góly padly po rohových kopech (Tyluš, Hotový). Těsně před koncem pozdeňský hráč nasměroval loket do obličeje soupeře, kterému tekla krev (zlomený nos?). Viník byl za to napaden hráčem hostů a rozhodčí Galgonek ho za to vysypal.

Neuměřičtí nečekaně snadno vyloupili stadion Zvoleněvsi. Sami ale přiznali, že jim k tomu pomohl slabší soupeř. Tomu sice patřila první čtvrthodina, nic z toho ale nevytěžil, zatímco hosté dali do půle zásluhou 18letého Novotného a J. Límana dvě branky. Po pauze se prosadil i Fr. Líman. Až pak domácí snížili z desítky, náznaku naděje je ale zbavil opět Novotný.

Výsledky: Hrdlív-Černuc 11:1, Zvoleněves-Neuměřice 1:4, Klobuky-Tuřany 4:2, Žižice-Olovnice 3:2, Pozdeň-Uhy 2:1, Zichovec-Zlonice 5:1, Slaný B-Brandýsek B 4:4.