Uhy by měly oslovit sponzory a posléze vypsat výběrové řízení na střelce. Ani ve čtvrtém utkání se jim totiž nepodařilo skórovat! Nedat za šest hodin hry branku se také musí umět. Proti Brandýsku měly v závěru utkání i šance, ale to už bylo 0:3. Navíc od stavu 0:2 hráli v deseti (ČK) a dvakrát je nepodržel ani brankář. Hosté šli do vedení po chybě stopera, kterou ztrestal Hink, další jejich góly dali Tichý a Halík.

Naděje Zvoleněvsi na lepší zítřky trvala pouze týden. Na zem ji vrátil nováček z Klobuk, jehož mladý tým dělal domácím nemalé starosti. Hned z prvního útoku se prosadil Černý, zatímco snaha domácích končila na výborném brankáři Kostkovi. Za hosty se pak poprvé v sezoně prosadil M. Douša, jenž po změně stran přidal ještě jednu branku. Jednou se trefili i Kříž a Plíva.

Už druhou porážku utrpěla Olovnice, na jejímž trávníku vyhrál nováček ze Slaného. Nespasil je ani první start kanonýra Bláhy, jenž mohl závidět Čablíkovi, který dal všechny tři branky vítězů. Jednu vstřelil ze hry, druhou z penalty a třetí po lobu z 30 m, kterému pomohl do brány jeden z obránců. Domácí v první půli snižovali na 1:2.

Bez kapitána Červenky (do konce podzimu je mimo hru po zranění při autonehodě) vyhrál Zichovec na horké půdě v Tuřanech. Nejprve kanonýr Novák odmítl přidat šestý zásah, když jeho desítku brankář Dlouhý vyrazil na tyč a až z dorážky uspěl Mansfeld – 0:1. Za chvíli mohlo být srovnáno, ale ve stoprocentní šanci hlavičkovali nad. Druhý gól Zichovce přidal ve 22. Vágner. Domácí hosty v úvodu druhé půle zatlačili, snížit se jim však podařilo až v 70., kdy Součkův střílený centr skončil v síti hostů.

Deset gólů padlo ve Neuměřicích odkud si veze tři body Pozdeň. Sice prohrávala 0:1, pak ale třemi góly vývoj zvrátila. Neuměřičtí, kteří doma opět vyšli naprázdno, se ještě dvakrát přiblížili na nejtěsnější dostřel, hosté však první výhru na soupeřově hřišti uhájili. Všechny tři góly ve druhé půli dali hlavou, kuriózní byl jejich čtvrtý, za dlouhým výkopem brankáře podpořeným větrem, se vydal pouze jeden hráč, jenž hlavou přehodil váhajícího gólmana (Štěpánek 2, Koded 2, J. Sachl, P. Sachl).

Konečně vyhrála Černuc, které mimořádně vyšlo utkání s nečekaně slabými Zlonicemi. Ty v 10. prohrávaly už 0:2. Střelcem zápasu byl Dobiáš, autor čtyř gólů, předčil ho ale nejmenší hráč na hřišti Mendl, jenž po standardkách, kdy bývají hráči pečlivě střeženi, vstřelil hlavou dva krásné góly! Poražení snižovali na 1:3 a pak na konečných 2:6.

Výsledky: Černuc-Zlonice 6:2, Hrdlív-Žižice 1:0, Zvoleněves-Klobuky 0:5, Neuměřice-Pozdeň 4:6, Tuřany-Zichovec 1:2, Olovnice-Slaný B 1:3, Uhy-Brandýsek B 0:3.