Dokonce si mohl poznamenat i ceněný hattrick, proti ale byl soudce, který mu třetí gól neuznal.

Druhý Buštěhrad vyhrál poločas s Pcherami 1:0 (Kincl z TK), ve druhém ale hosté stav otočili, avšak posléze jim došly síly. Zvrat se tak podařil i domácím (Hrubý, Božoň).

Zákolany šly v půli do kabin za vedení 1:0 (Hora), po obrátce ale stříleli jen hosté z Knovíze (Štulík 2, Drbal, Maťátko). Po druhé jejich trefě se už domácí věnovali víc diskusím se soudcem než hře.

Otvovice si překvapivě vysoko poradily s Černucí (za hosty Oplt). Mužem zápasu byl domácí útočník T. Břicháček, který nejen nastřílel čtyři branky, ale také dal břevno. Uhy doma nestačily na Blevice, jež jim nastřílely čtyři góly (Bednár 2, vlastní po jeho centru a Pavel Kubín).

Výsledky: Zákolany-Knovíz B 1:4, Lidice B-Slatina 1:2, Otvovice B-Černuc B 4:1, Uhy B-Blevice 0:4, Buštěhrad-Pchery B 3:1.