Zákolany přijely do Družce pouze v deseti lidech, a ke vší smůle se jim ještě v prvním poločase jeden z hráčů zranil, domácí tak většinu zápasu hráli proti devíti. Družec hlavně v druhém dějství soka přišpendlila k šestnáctce a nadělila mu sedm fíků.

Gólová mašina značky Heller se i v nové sezoně rozjela parádně. Po jednom gólu do sítě Újezdu se nyní postaral o výhru Kačice nad Třebichovicemi rovnou třemi góly. Osvědčený kanonýr se tak bude opět ucházet o korunu střelců.

Přítočně to byl v první půli festival zahozených šancí, v druhé neuměřickým borcům došel kyslík a nakonec vysoko prohráli. „Nechoďte do hospody, nikdo,“ varoval hosty jeden z fanoušků, Oba týmy zahodily po jedné penaltě.

Jako když otočíte přesýpací hodiny vypadal zápas v Dubí. Zatímco v první půli domácí nad Žehrovicemi dominovali a při tom stihli vstřelit tři branky, po přestávce hráli především hosté. Tříbrankové manko ale stáhnout nedokázali.

Zichovec vystřelil na zlonickou branku pouze jednou. Bylo to osm minut před koncem, kdy proměnil desítku. Jeho gól nemohl ohrozit  hladkou výhru soupeře.

Po sporné situaci padla vítězná branka Vinařic v Pozdni. Domácí se mylně dožadovali ofsajdu střílejícího hráče, rozhodčí utkání se ale nenechal ovlivnit. Utkání mělo pěknou diváckou atmosféru.

Karty z prvního kola se obrátily a tentokráte byl Újezd králem a Pchery poddaným. Po vyrovnané první půli hráči domácích přidali čtyři branky a po zásluze získali první tři body.

Informace z dalších okresních soutěží najdete v úterním tištěném vydání Kladenského deníku.

V. Přítočno B – Neuměřice B 6:1 (2:1, 15., 74., 82. Pletánek, 37., 48. Stehlík, 54. Libjak – 25. Horyna), Zlonice B – Zichovec B 4:1 (2:0, 25. Špeta, 41., 69. Baláž, 78. Štugel – 84. Falcník; čk: 85. Šnajberk – 0), Pl. Újezd – Pchery 6:2 (2:1, 17., 33. Zeisl ml., 51. Pokorný, 66. Zeisl st., 77. Pokorný, 82. Novák – 41., 54. Malý), Pozdeň B – Vinařice B 2:3 (0:2, 19. Sachl, 21. Erbaí – 49. Cikánek, 71., 76. Doleža), Kačice – Třebichovice 4:0 (2:0, 2., 39., 52. Heller, 84. Suk), Družec B – Zákolany 7:0 (2:0, 8. Hrádek, 43. Vašák, 3., 89. Rendla Mat., 74. Fronc, 78. Gestberger, 84. Pelc), Dubí B – K. Žehrovice B 3:1 (3:0, 17. Slezák, 22. Králíček, 36. Konrád D. – 69. Olič).