Sp. Příbram - Slaný
3:2 (0:1)

Hosté vstoupili do zápasu hodně aktivně a přesunuli těžiště hry před příbramskou branku. Ze svého tlaku získali několik rohů a ve 27. minutě i vedoucí gól. To když odražený míč propadl přímo k nohám volného Hořejšího, a ten z hranice malého vápna prostřelil Poplšteina - 0:1.

Poté ještě Slaný několikrát zahrozilo, ale postupně se do hry dostávali i domácí, a tak byl k vidění souboj mezi oběma šestnáctkami.

Nástup do druhé půle vyšel pro změnu Spartaku. A hned z první akce vyrovnal. Dražan potáhl míč po lajně a předložil jej před odkrytou branku Houdkouvi - 1:1. Dvě minuty nato pak Pravda z trestného kopu orazítkoval tyč.

Hosty dvakrát parádně vychytal Poplštein, jednouse také musel natahovat po zásahuvlastního stopera, kterýnepovedeným odkopem poslalmíč k tyči.

A přišla závěrečná čtvrthodina a v ní tři góly.

Nejprve Slaný využilo chyby Spartaku uprostřed hřiště k rychlému brejku, po němž přišel centr na opět domácími zadáky zapomenutého Hořejšího, který bombou z voleje vrátil hostům vedení - 1:2.

Jenomže od té chvíle, jako by došel hostujícím fotbalistům dech. Spartak převzal iniciativu a nakonec skóre otočil.

V 80. minutě si zaběhl za obránce na centr Tošovského Dražan a bokem poslal míč z blízkado sítě - 2:2. Minutu před koncem základní hrací doby pak utekl obraně střídající Trefný a propálil vybíhajícího Cílka potřetí - 3:2.

Hosté tak přišli o všechny body a do Slaného se vrátili s prázdnou.

Branky: 46. Houdek, 80. Dražan, 89. Trefný - 27. a 77. Hořejší. Rozhodčí: Šindelář - Velebil, Kovář. ŽK: Kunc, Houdek, Steinbauer - Majtaník, Kozák, Mrština, Hadrika. Diváci: 80.

Sp. Příbram: Poplštein - Černý, Pacovský, Huleš, Smejkal - Kuba (46. Trefný), Pravda, Houdek (63. Tošovský), Dražan - Kunc, Voříšek (46. Steinbauer).

Slaný: Cílek - Majtaník, Hrdlička (86. Dragoun), Kozák, Kostovčík - Zíma, Tauš, Urban, Mrština (75. Vimr)- Hořejší, Hadrika (81. Čablík).