Memoriál Zdeňka Zábranského na Braškově ovládli domácí fotbalisté.

V sobotu porazil v otvíracím utkání turnaje kladenský Slavoj celek Družce 3:2. Pikantní bylo utkání pro Michala Ziebera a Tomáše Roučka, kteří do Slavoje přišli právě z družeckého celku. Mezi střelce se však nezapsali.

V druhém duelu vedl Rynholec nad domácími borci už 4:1. Nevěděl si však rady s kanonýrem Jarošem, který svůj čtyřgólový part zakončil v poslední vteřině brankou na 4:4. V utkání ale neproměnil pokutový kop a jako jediný z braškovských řad selhal i v rozstřelu. Naštěstí pro domácí nejmladší z kohoutovského brankářského rodinného klanu – Martin, lapil dva pokusy hostů.

Také v duelu o třetí místo padl Družec 2:3. Tentokrát nestačil na špičkový tým okresního přeboru Rakovnicka Rynholec, který se na turnaji ukázal ve velmi dobrém světle.

Finále diváky bavilo. Viděli deset branek, přičemž z výhry 7:5 se těšil Braškov, jemuž primát vynesly standardní situace. Slavoj Kladno ale během víkendu potvrdil, že jeho postupové ambice z III. třídy jsou oprávněné. Vedle zmíněných zkušených borců posílil také o šikovné mladíky Plocha (Stochov), Spišiaka (K. Žehrovice) či Valtera (Buštěhrad). 

Zajímavý vývoj měl velmi pohodový turnaj O pohár starostky Klobuk. Fotbalisté Pozdně jako jediní porazili pozdějšího vítěze Vinařice, přesto skončili poslední!

Vinařičtí však při shodě bodů vyhráli až díky vzájemnému utkání s Klobuky, jež na druhou příčku odsoudila porážka 1:5. Vítězové klání nastoupili s mladičkým týmem, jehož věkový průměr kazil kouč Sirůček, jenž musel odehrát všechna utkání!

Také o držiteli třetí příčky rozhodl vzájemný zápas. Přivlastnil si ji nováček okresního přeboru Smečno, které porazilo Pozdeň 3:0. Vítězové tohoto zápasu se prezentovali pěkným výkonem a naznačili, že by mohli elitní okresní soutěž oživit.

Výsledky: Vinařice – Klobuky 5:1, Smečno 5:2, Pozdeň 2:4. Klobuky – Smečno 3:2, Pozdeň 1:0. Smečno- Pozdeň 3:0.