Nicméně až na penalty a proti předposlednímu Novému Knínu. Dál jsou ale na 13. místě dost ohroženy.

„Já věřím, že nás výhra trošinku nakopne a venku předvedeme daleko lepší herní projev. Musíme a budeme bojovat dále!" burcuje hrající kouč Robert Nedvěd, jehož tým vedl nad Knínem do poločasu 1:0 (Hora), a když Knotek zvýšil, zdálo se vše na dobré cestě. Jenže hosté snížili a tři minuty před koncem srovnali. Jedomělice aspoň uhrály rozstřel a mají bod navíc. „Začali jsme, jak jsme chtěli, ale druhá půle, ač jsme vstřelili druhý gól, už byla od nás opět chaotická," posteskl si Nedvěd.

Tvrdé direkty v závěrech poločasů

Také Vraný vedlo 2:0, dokonce na hřišti kvalitních Votic, ale nakonec se vracelo s porážkou 2:4. Vládla hořkost. „Z výsledku i hry domácích. Hodně zákeřné, nečisté," mračil se trenér Josef Fujdiar st. Jeho syn zvyšoval před půlí po pěkném brejku už na 0:2, když se v úvodu trefil ještě šikovně hlavičkující Prágl. Jenže pět minut před pauzou se Vranským zastavila srdce, během půl minuty bylo vyrovnáno!

Podobně se vyvíjela druhá část. I v ní hosté hráli dobře, ale na konci utkání nepokryli Kamarýta a ten završil dvěma góly hattrick. „Měli jsme bodovat, zklamaní jsme já i kluci. Ale jedeme dál, doma vyhrajeme," plánuje Fujdiar.