„Vrátili se do něj zkušení borci Hora, Kajpr, Radoňský či Martiník, kteří byli vhodně doplnění mladými hráči,“ přiblížil předseda klubu a trenér v jedné osobě Josef Nedvěd, jenž si pochvaloval, že do staré formy se dostal Kolbuch.

V takovémto složení nemohli mít Jedoměličtí jiné ambice než postupové, zejména když je v zimě posílil na přestup střelec Kubenka ze Slaného. Ten nastřílel 19 branek, z toho sedm v jednom utkání! Pomohli i Henlín a Mansfeld, jenž půl roku hostoval z Pozdně. Své si odvedl i mladík Charvát.

Nedvěd rozhodně nesázel jen na mazáky. Podle něj je optimální sestava celkem mladá, koneckonců dostávala dost šancí, protože mužstvu se až neuvěřitelně vyhýbala zranění. Za celou sezonu ztratilo body v jediném utkání, když podlehlo na Zichovci! „Tam si vybral slabší den brankář Lukeš, který patřil mezi opory,“ uvedl Nedvěd.

V nové sezoně klub opět založil rezervu, předseda však nepředpokládá, že by mohlo dojít ke stejné situaci jako nedávno. „Béčko si prosadili starší kluci. Určili jsme si jasná pravidla, v nichž má prim první mužstvo. Vždy ve čtvrtek se rozhodne, kdo bude hrát,“ prohlásil Nedvěd, který věří, že v týmu zůstane vítězný duch z minulé sezony, byť se dá očekávat, že výher nebude tolik.

Však také má rozjednaný příchod nejmenovaného výtečného střelce a na podzim týmu možná pomůže i jeho syn Robert, bývalý hráč Kladna a dnes borec nováčka divize Přední Kopaniny, jenž by se v Jedomělicích měl rozehrát po zranění.

Nedvědovy plány na novou sezonu rozhodně nepostrádají skromnost. „Moje představa je, že bychom mohli hrát do středu tabulky a možná i výš,“ uvedl.
Soupeře čeká v Jedomělicích perfektní trávník, o nějž se stará obec, a kterému by slušela ještě vyšší soutěž. Maximum klubu je z osmdesátých let, kdy působil v okresním přeboru.