Utkají se v něm čtyři celky, který za týden čeká start I. B třídy, skupiny A. Kromě domácích se představí sousedé z Braškova, dále Hřebeč a barvy Slánska budou reprezentovat Jedomělice.

„Myslím, že lépe obsazený turnaj najdete o tomto víkendu těžko. Těšíme se všichni," říká unhošťský Adam Kindl, který si z pozice místopředsedy výkonného výboru OFS pozval na turnaj i několik talentovaných rozhodčích, aby je viděl v akci.
Po oba dny pak bude pískat talentovaný Martin Leška, podle Kindla druhý nejlepší arbitr v okrese (za ligovým Petrem Blažejem).

Úvod turnaje obstará stará garda Unhoště, která v sobotu změří síly s ženami Sparty Praha (13).

Poté už budou hrát výlučně muži. Nejprve Hřebeč s Braškovem (15.30), jejich vzájemný souboj před půl rokem vyzněl na stejném hřišti pro Hřebeč 2:0. Ve druhém utkání hraje Unhošť s Jedomělicemi (18) a oba celky mohou postavit několik svých posil.

Unhošti by se mohl vrátit Martin Maxant a plácla si také s dalším matadorem Tomášem Zimmermannem. Jedomělice zase umluvily vedení SK Slaný, které jim na přestup pustilo tvůrce hry Mrštinu a také jednoho Cimrmana. Ten ale své příjmení píše česky a jmenuje se Jakub.

„Hřebeč a Braškov dobře známe a jsme rádi, že Jedomělice přijaly pozvání. Mají slušný tým," uznal Adam Kindl.
V neděli se ve stejných časech se hraje o umístění. Ceny (připraveny jsou i pro nejlepší jednotlivce) předá starostka Lenka Mazuchová.