Rudnáv prvním zápase doslova deklasovala neúplný tým Bílé Hory, když jej zničila zdrcujícím nástupem – už ve 13. minutě svítilo na ukazateli hrozivých 3:0. Definitivně mohla svého soupeře „dorazit“ na začátku druhého poločasu, kdy po faulu na Kauckého v samostatném úniku neproměnil penaltu Sedmík. A chvíli potom se zdálo, že hráči Bílé Hory ještě zápas zdramatizují, když se jim podařilo dvěma pěknými góly snížit. Jenže při snaze o útok příliš otevřeli obranná dvířka a rychlí hráči Rudné trestali až do drtivého vítězství 8:2.

Rovněž druhé utkání přineslo hodně překvapivý průběh a nakonec i překvapivé vyústění k nelibosti domácích fandů. Namotivovaní hosté z Unhoště zaskočili Jeneč obětavým a kolektivním výkonem a hlavně v prvním poločase měli více ze hry, což zúročili dvěma pěknými góly, zatímco jenečským střelcům se vůbec nedařilo. Zvlášť šance Hořánka volala po gólu, ale brankář Janoušek se štěstím zachránil. Druhý poločas přinesl tlak domácích se snahou o zvrat ve skóre, který ještě zesílil po 10 minutách, kdy snížil na správném místě stojící Jar. Kotík tečující střílený centr Hořánka. K penaltovému rozstřelu vedla po mnoha neproměněných šancích až utěšená rána stejného střelce 7 minut před koncem. Ve střelbě ze značky pokutového kopu však byli úspěšnější hráči Unhoště, což jistě potěšilo asi nejznámější postavu tohoto městečka – hokejového šampióna Pavla Pateru, který přišel povzbudit své fotbalové kamarády…

Do zápasu o 3. místo postavili trenéři Jenče i Bílé Hory své týmy s mnoha změnami, které zpočátku mnohem více svědčily Pražanům. Už v 11. minutě se ujali vedení, když Sáss prostřelil zblízka bezmocného Cíglera v brance domácích. Jejich hra působila hodně kostrbatě, noví hráči se teprve sehrávali v klasicky přípravném zápasu. Až po půlhodině se technicky a drze prosadil proti mnohem vyšším obráncům mladý Mičín a přistrčil Rigovi, který dlouhá léta působil v roli brankáře a teď možná i proto nedal bělohorskému Prouzovi žádnou šanci. V úmorném vedru měl podobný obraz i průběh také druhý poločas. Na obou stranách vzniklo několik nadějných akcí, ale až v 78. min. se nadechl k nádherné přízemní střele mladý dorostenec Jelínek a balón doplachtil přes snahu Proudy do sítě přesně k tyči.

Překvapiví finalisté předvedli divákům hodně hezké fotbalové představení, plné rychlých úniků, šikovných kombinací i účinných zákroků brankářů. Od počátku se však projevovala větší zkušenost i vyrovnanost řad v mužstvu Rudné. A tak se už v 10. minutě díky rychlíkovi Pojkarovi ujala vedení, které se jí přes velkou snahu unhošťských hráčů dařilo postupně zvyšovat dvěmi brankami šikovného Malečka, v druhém případě potrestal nedovolený zákrok unhošťského brankáře v malém vápně. Až pár minut před koncem se podařilo Unhošti vstřelit alespoň čestný úspěch, na který Rudná okamžitě zareagovala pojišťovací brankou, po níž si po několika týdnech do svých vitrín odvezla další pohárovou trofej.

Výsledky: Rudná – Bílá Hora 8:2 (4:0, Paszto 3, Pojkar 2, Martínek, Maleček (PK), Bíro – Pavelka, Kovařík), Jeneč – Unhošť 2:3 na pen. (0:2, Jar. Kotík 2 - Tichý, Korpa.

O 3. místo: Jeneč – Bílá Hora 2:1 (1:1, Tomáš Rigo, Jelínek – Sáss). Finále: Rudná – Unhošť 4:1 (2:0, Maleček 2, Pojkar, Kaucký – Roulich).

Konečné pořadí turnaje: 1. Rudná, 2. Unhošť, 3. Jeneč, 4. Bílá Hora.