„Jestli vůbec půjdu na hřiště, ať už jako nějaký žolík nebo v základu, je spíš otázka pro trenéra. Každý hráč je samozřejmě radši, když nastupuje pravidelně, což se mi v Kladně vyplnilo a ve Spartě zatím ne. Tady je to těžší, ale je to mateřský klub a já se vrátit musel. Proto nejsem v dresu Kladna, ale na druhé straně,“ vysvětlil Jiří Jeslínek, který se na nedělní utkání hodně těší.

„Určitě. Vracím se do známého prostředí, navíc to bylo moje nejpovedenější hostování. Dařilo se mi, mám tady hodně kamarádů. A také trenéra Šilhavého,“ nachází v Kladně pozitiva reprezentant do 21 let.

Sparta má solidní šanci, jak odskočit Slavii v čele tabulky. Vždyť Letenští hrají na jaře skvěle, ještě neprohráli a do Kladna pojedou jednoznačně pro tři body. Naopak sešívaní hostí Liberec a ten doma porážejí málokdy. „My musíme koukat hlavně na sebe, ne na Slavii. A Kladno bych nepodceňoval, i když ještě nevyhrálo. Teď na Bohemce, kde jsem je sledoval, byli blízko. Ovšem i když nechci nikoho naštvat, teď jsem ve Spartě a chceme získat titul. Proto musíme udělat tři body,“ uzavřel Jiří Jeslínek.