„Nic nového opravdu není, v pondělí jdu normálně na první trénink,“ hlásil z dovolené odpočatý ofenzivní krajní záložník, který to s týmem dotáhl z divize až do Gambrinus ligy a v ní patřil k nejlepším hráčům mužstva.


Právě při pobytu na dovolené ho kontaktoval nový kouč mužstva Jaroslav Šilhavý, jenž o jeho služby vydatně stojí. „Vaška bych v týmu určitě měl moc rád a hned po jeho návratu se s ním chci osobně sejít,“ hlásil při svém uvedení do nové funkce. „Skutečně mi volal a mluvili jsme spolu. Já v Kladně rád zůstanu, třeba aspoň do zimy, ale pokud by se přece jen nějaká zajímavá nabídka objevila, asi odejdu,“ usmál se Kalina.


Výkonný ředitel SK Kladno Aleš Pangrác rovněž neregistruje žádný podnět k jednání o Kalinově odchodu ze stadionu Františka Kloze. „Na stole skutečně nic nemáme, byť se o hráče zajímala půlka ligy. Právě jsme s panem Koubkem sledovali jakýsi Kalinův profil připravený manažerskou stájí (svého zástupce Kalina nemá – poz. red.) a počítáme s ním natvrdo do přípravy. Na druhou stranu ještě není tak pozdě či tak brzo, aby se nemohlo něco přihodit,“ tvrdí Aleš Pangrác, který ještě nechce prozradit žádná konkrétní jména hráčů, s nimiž Kladno jedná. „Mohu říci kluby jako Most, Sparta nebo Sokolov. Ale podotýkám, nic není dotaženo. Z velké části si však fotbalisty shání noví trenéři Šilhavý s Kotálem,“ dodal Pangrác, jenž vylučuje příchod mosteckého Aleše Pikla. „Tohle jméno nepadlo, ale zkušenějšího hráče do ofenzivy určitě přivést chceme,“ uzavřel výkonný šéf SK.