Vyloučen byl hned za začátku za střet s Toleskim, který se zdál spíše nešťastný. „Otočil jsem se za balonem a jak jsme se křižovali, zavadil jsem o něj. Už jsem ani zastavit nemohl. Smolné, ale asi oprávněné vyloučení,“ uznal.

Kalina přiznává, že jeho mužstvo je po mizerném úvodu jara pod tlakem a proto by rádo navázalo na výborné výsledky Boleslavi v Kladně. Jen jednou tu ztratila bod a nikdy nedostala ani gól. „Při té remíze jsem ještě za Kladno nedal tři šance,“ usmívá se pravý bek, ale doufá, že hosté svou bilanci neporuší. „Chceme do pohárů, musíme už bodovat,“ hlásí pevně.

Na druhou stranu si uvědomuíje, že Kladno je po výhře v Olomouci a hlavně způsobu hry, jakým se prezentovalo, na koni. "Já ten zápas neviděl. Kladno jsem sledoval jen při remíze ve Zlíně, kde byl hodně špatný terén. Každopádně výsledky mají výborné a bude to asi hodně těžký zápas," myslí si devětadvacetiletý pracant.

A nebojí se ani terénu, koneckonců ho velmi dobře zná. „My hráli čtyřikrát na pěkné trávě a nevyhráli. Tak se třeba zlomí teď. Stačí, když bude terén takový, aby se na něm dalo hrát,“ dodal hráč, který nezavrhuje v budoucnu ani návrat do kladenských barev, vždyť kabina je nyní plná jeho bývalých spoluhráčů: „Nikdy neříkej nikdy,“ uculil se.