Velvary bojují o uchování první příčky dokonce doma, hostí Hradec Králové, ale po sezoně ještě mít nebudou. V pátek 17. listopadu si zahrají ještě pohárový duel s Opavou. To Hostouň jede sice ven, ale ne zase tak daleko - do Počernic. V přímé bitvě si tam zahraje o první místo se Slavií B a stačí jí jen bodík.

V divizi si na dálku zahrají o druhé místo Kladno a Slaný. Kladenské čeká podstatně těžší zápas na půdě pražského Újezdu, který také hraje u špice tabulky. Naopak Slaný míří na půdu posledních Nespek.

O historické druhé místo hrají také Tuchlovice v krajském přeboru, ty však čeká v neděli také těžký mač v Poříčanech. To Doksy hrají už v sobotu doma a skvělý podzim by rády vylepšily o body s Průhonicemi. Na jaře s nimi hrály také poslední zápas a dopadlo to špatně, teď je čas na odvetu.

Aleš Fitko, nadaný fotbalista SK Kladno, si poprvé vyzkoušel reprezentační dres České republiky.
Z Kladna do fotbalové repre? Aleši Fitkovi se to povedlo!

Historicky poprvé se bude hrát v Libušíně pod umělými světly a tedy až od 18 hodin. Zápas I. B třídy se Slavojem je totiž zajímavý už proto, že za hosty hraje hned několik borců, kteří ještě před nedávnem kopali v Libušíně, ať už jsou to Abrham, Kaválek, Houha, Hudousek nebo Caizl. Také se tady "poperou" tři bratři, za domácí hraje nejstarší Honza Hrubý a za hosty jeho mladší bratři David a Matouš.

V okresním přeboru by mohla být zajímavá konfrontace prvních Jedomělice s béčkem Tuchlovic, nebo Kročehlav s Brandýskem. Sobotním magnetem třetí třídy pak bezesporu bude mač Zvoleněvsi a Klobuk, někdejších cukrovarnických bašt.

Nedělní program přinese také zajímavé duely, třeba derby Olovnice - Velvary B v okresním přeboru, nebo Braškov - Hředle v B třídě.

Ve třetí třídě se měl hrát magnet podzimu mezi Velkou Dobrou a Hřebčí, tedy mezi béčky. Jenže krajský svaz přehodil zápas áčka Dobré na neděli a nemyslel na béčko. Nakonec se našlo řešení, a rezervy si zahrají až 19. listopadu.

Sobota 11. listopadu

ČFL: Velvary - Hradec Králové B. KP: Doksy - Průhonice. I. B třída: Libušín - Slavoj Kladno (18.00). OP: Jedomělice - Tuchlovice B (10.30), Kročehlavy - Brandýsek, Pozdeň - Lidice, Velké Přítočno - Hrdlív. III. třídy: Pletený Újezd - Buštěhrad (11.00), Kamenné Žehrovice - Bratronice (11.00), Dubí - Tuřany (11.00), Žižice - Blevice, Knovíz - Stehelčeves, Otvovice - Zichovec, Zlonice - Dřetovice, Zvoleněves - Klobuky. IV. třída: Pozdeň B - Doksy B (10.15), Švermov B - Neuměřice (10.15), Kačice - Brandýsek B (11.00), Černuc B - Smečno B, Vinařice - Družec B.

Neděle 12. listopadu

I. B třída: Velká Dobrá - Hostouň B, Braškov - Hředle. OP: Černuc - Smečno, Olovnice - Velvary B. III. třídy: Novo Kladno - Stochov (10.15), Velká Dobrá B - Hřebeč B - odloženo na 19:11., Slovan Kladno - Běleč. IV. třída: Zákolany - Slatina.

Není-li uvedeno jinak, začíná se v 14.00 hodin.